"Металіст 1925" зустрівся з уболівальниками та ЗМІ

Сьогодні головна команда "Металісту 1925" провела зустріч зі своїми вболівальниками та представниками харківських і всеукраїнських засобів масової інформації. Цей захід було присвячено старту другої частини сезону та безпосередньо суперматчу "М1925" - "Дніпро-1". Спікерами заходу виступили генеральний директор клубу Володимир Лінке, комерційний Антон Іванов та головний тренер Олександр Горяінов. У залі, в свою чергу, були присутні активні вболівальники "жовто-синіх", учасники "Клубу вболівальників" та близько двадцяти журналістів.

На порядку денному було вшанування найкращих гравців літньо-осінньої частини сезону, причому, як за версією 12-го гравця нашої команди, так і експертів Професіональної футбольної ліги. Також уболівальники у відкритому діалозі поспілкувалися з гравцями, тренером і керівництвом, отримали відповіді на всі питання та побажали команді вдало стартувати у весняній частині сезону. Ну а сім нових футболістів "жовто-синіх" із рук головного тренера Олександра Горяінова отримали ігрові футболки.

По закінченні заходу всі бажаючі мали змогу сфотографуватися з Кубком Першої ліги ПФЛ, поспілкуватися та обмінятися побажаннями стосовно подальшої роботи. Зустріч пройшла позитивно та досить відкрито. Присутні висловили думку, що для виконання головного завдання - виходу до Прем'єр-Ліги - всім треба докласти максимум зусиль.

Повний запис зустрічі команди з уболівальниками та ЗМІСюжет про зустріч команди з уболівальниками та ЗМІ


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1872