Олександр Горяінов: "Всі спаринги залишили непогане враження"
14.03.2019
Олександр Горяінов:
Головний тренер "Металіста 1925" Олександр Горяінов поділився враженнями від заключного контрольного поєдинку своєї команди на турецькому навчально-тренувальному зборі.

- Гарний спаринг, непогана команда. Провели матч досить плідно, нажаль, не зуміли забити. А так, в цілому задоволені грою та ставленням до неї гравців.

- У нас один із найкращих захистів у Чемпіонаті, не пропустили ми і тут, у Туреччині. Для вас надійність позаду є головним?

- Я так не вважаю. Ми націлюємо футболістів на комбінаційну гру, аби вони діяли більш агресивно. Не завжди вдається забивати, але це футбол. Моменти є, у Чемпіонаті ми це виправимо і голи прийдуть. Тим, що в обороні зіграли на нуль чотири гри поспіль, ми задоволені.

- Із зіграних спарингів, яким найбільше задоволені?

- Всі провели на хорошому рівні. Головне, що ми бачимо у хлопців бажання, що вони намагаються прогресувати та показувати гарний футбол. Задоволений усіма іграми, тепер будемо працювати над реалізацією, над створенням моментів та контролем м'яча. Ще є незначні недоліки, помилки, які треба виправити. Я сподіваюся, що у Чемпіонат ми увійдемо без цих помилок.

- Залишилося два дні у Туреччині. Якими вони будуть?

- У четвер два тренування, у п'ятницю - одне. Потім вирушаємо до Харкова. Ще в Туреччині попрацюємо над реалізацією та почнемо зменшувати навантаження. Потім гравці отримають день відпочинку, після чого будемо готуватися до гри з "Дніпром-1".

Післяматчеві коментарі головного тренера "М1925" Олександра Горяінова


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 920