"М1925" - тренувальні збори у Туреччині. День 7

У п'ятницю наша команда провела лише одне, ранкове тренування. Передувала йому невеличка промова головного тренера, який подякував хлопцям за вчорашню гру, за самовіддачу на полі та жагу до перемоги. Саме ж тренування не було надважким, особливо, для тих, хто проти "Миколаєва" відіграв багато часу. Заняття було досить емоційним, цікавим та додало хлопцям позитивного настрою на весь день! Перед тренуванням чоловічий колектив команди привітав із Міжнародним жіночим днем тренера з фізичної підготовки Марину Миндарєву та подарував їй букет квітів!

Ввечері тренерський штаб вирішив дати хлопцям можливість відпочити. Хтось цим користається у прямому розумінні цього слова та проводить час в обіймах Морфею, хтось пішов до тренажерної зали та СПА-центру, ну а інші організованою групою поїхали до Анталії, аби прогулятися центром міста та зробити якісь покупки. Завтра у команди заплановано два тренування.

Відео-сюжет про чергове тренування "Металіста 1925" у ТуреччиніФотографії чергового тренування "Металіста 1925" у ТуреччиніТеги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 652