"М1925" - тренувальні збори у Туреччині. День 4

Після переможного матчу проти данських аматорів наша команда провела два тренування. Зранку на підопічних Олександра Горяінова чекало відновлювальне та в більшій мірі емоційне тренування. Хлопці у своє задоволення пограли у футбол, ручний м'яч, провели різноманітні естафети, а закінчили заняття улюбленим багатьма тенісболом. Головний тренер наголосив, що саме для емоцій, гарного настрою та морального розвантаження подібні тренування і потрібні. Дещо інакшим був вечір, коли "М1925" провів вже повноцінне, майже двогодинне заняття. Порадувала сьогодні і погода. Тепло та сонце дозволили футболістам і тренерам почувати себе максимально комфортно.

Про кадровий потенціал. Багато вболівальників цікавляться, чи всі футболісти в строю та чи немає в когось травм. Повідомляємо, що сьогодні тренувалися всі окрім Андрія Ралюченка, який відновлюється після невеличкого ушкодження ахіллу. Також не буде в команді і Пабло Чавеса Діаса, який за спортивними показниками не підійшов тренерському штабу та ще з Харкова поїхав додому у Бразилію.

Про контрольні поєдинки. Їх у Туреччині буде ще три (інформація актуальна на сьогодні). Післязавтра наша команда зіграє проти МФК "Миколаїв", 10-го березня - проти ФК "Гомель" та 13-го - проти ФК "Мінськ".

Відео-сюжет про чергове тренування "Металіста 1925" у ТуреччиніФотографії чергових тренувань "Металіста 1925" у ТуреччиніТеги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 794