Олександр Горяінов: "Працюємо над реалізацією гольових моментів"
Олександр Горяінов:
Головний тренер "Металіста 1925" Олександр Горяінов поділився враженнями від першого контрольного поєдинку своєї команди на турецькому навчально-тренувальному зборі.

- Суперник не того рівня, якого би нам хотілося, тому і враження від поєдинку відповідне. Повністю володіли перевагою, забили три м'ячі, а могли ще більше. Нічого страшного, адже ми тільки почали працювати над завершенням атак, треба ще додавати у плані реалізації. А в цілому - добре порухалися та провели гарний спаринг.

- Команда вже три дні на зборах, як вам умови та погода?

- Два дні йшов дощ, а так працювати комфортно, умови чудові. Готель гарний, харчування на рівні, у команди є всі умови для відновлення.

- Який план на цей збір?

- Визначитися з основним складом, з гравцями, які у другій частині сезону будуть вирішувати поставлене завдання. Також, звичайно, працювати над атакуючими діями, їх створенням та реалізацією.

- Попереду три спаринги: з "Миколаєвом", "Гомелем" та "Мінськом"...

- На мою думку, це будуть гарні спаринги, які продемонструють, над чим нам треба працювати надалі. Власне, за їх підсумками ми вже побачимо і контури основного складу.

Післяматчеві коментарі головного тренера "М1925" Олександра Горяінова, нападника Сергія Давидова та півзахисника Олега Синиці


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 880