"М1925" - тренувальні збори у Туреччині. День 2

Неділя у турецькому Сіде для "жовто-синіх" була досить насиченою. Зранку наша команда під акомпанемент невеликого дощу вийшла на поле готельного комплексу, де займалася близько півтори години, ввечері робила це вже за більш футбольної, але в той же час, прохолодної погоди. Загалом, за підсумками сьогоднішнього дня хлопці отримали необхідний обсяг ігрових навантажень, паралельно попрацювавши і над власною фізичною формою. Задоволеним залишився і тренерський штаб, який намагається індивідуально підходити до кожного свого підопічного.

Завтра наша команда проведе і перший товариський поєдинок, в якому зустрінеться з данським "Норресандбю". Ця гра відбудеться на полі нашого готельного комплексу та розпочнеться о 15:30 за місцевим часом (о 14:30 за українським). Зранку ми представимо нашого суперника, а за 15 хвилин до стартового свистка на офіційному сайті клубу відбудеться і текстова трансляція цього поєдинку. Слідкуйте за новинами!

Відео-сюжет про чергові тренування "Металіста 1925" у ТуреччиніФотографії чергового тренувального дня "Металіста 1925" у ТуреччиніТеги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 775