Олександр Горяінов: "Над завершенням атак будемо працювати вже у Туреччині"
Олександр Горяінов:
Головний тренер "Металіста 1925" Олександр Горяінов поділився враженнями від заключного контрольного поєдинку своєї команди на харківському навчально-тренувальному зборі.

- Ми задоволені. Не виграли, але нічого страшного в цьому не бачу. Наразі ми не дивимося на результат, пробуємо різні поєднання гравців, шукаємо варіанти. Хто на яких позиціях буде краще виглядати, той і буде грати. За великим рахунком, я задоволений спарингами, а грою в них відсотків на 50. В поразці сьогодні я нічого страшного не бачу...

- Голи важко даються, чи не так?

- Поки що - так. Знову-таки, відзначу, погодні умови не дуже сприяли якісному футболу та й завдання награвати завершення атакуючих дій не стояло. Вже у Туреччині будемо працювати над цим, поки що ж не бачу в цьому проблеми.

- Зараз більш важка робота, це вже сьомий тиждень підготовки...

- Так, зрозуміло, що хлопці вже десь психологічно та емоційно втомилися. Все, що було заплановано, ми виконуємо. Хлопці молодці, важко, але терплять!

- Зараз з холоду поїдете до теплої Туреччини. Яка робота запланована там?

- Там ми вже будемо награвати основний склад. Якщо в цих іграх ми переглядали хлопців, оцінювали їхній стан, то в Туреччині будемо працювати над тактикою, завершенням атак та в спарингах награвати основу на весняну частину сезону.

- Зараз гравці під серйозними навантаженнями. Як буде далі?

- Будемо працювати над іншими якостями, зменшимо навантаження. Вважаю, що у сезоні футболісти будуть в оптимальних кондиціях.

- Для себе вже визначилися з основним складом?

- Поки ми ще пробуємо варіанти, ближче до відновлення Чемпіонату визначимося. У всіх шанси рівні, повторюся, хто буде краще виглядати, той і буде грати. Не дивлячись на вік чи паспортні дані.

Післяматчеві коментарі головних тренерів "М1925" та "Кременю" Олександра Горяінова та Ігоря Столовицького, а також півзахисника "М1925" Олега Синиці.


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 675