01.03.2019
Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки

Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки


28-го лютого в конференц-залі стадіону "Металіст" відбулося засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Хлопці, які працюють в цій комісії, вже добре знають один одного і спілкуються майже кожен день в інтернеті. Але віртуальне спілкування - це чудово, а реальне теж дуже необхідне, бо це практичне обговорення всіх актуальних питань, розгляд всіх пропозицій і прийняття конкретних рішень за результатами обговорення.

Після трудового дня, відпрацювавши на своїх підприємствах і фірмах, члени комісії зібралися для того, аби присвятити свій вільний час улюбленому заняттю - футболу, тобто своїми ідеями і конкретними справами допомагати футбольному клубу розвиватися далі. Багато вболівають за "Металіст 1925" з моменту його створення. І хлопці пишаються тим, що причетні до прогресу клубу, пройшли з ним шлях від аматорів до Першої ліги. І ось цього року у команди є реальний шанс вийти в елітний дивізіон. Перший кроком повинен і може стати позитивний результат нашої команди в матчі проти лідера Чемпіонату - СК "Дніпро-1". Власне, для обговорення підготовки до матчу, тобто до проведення промоакцій та інших подібних заходів напередодні матчу, зібралася комісія по комунікації з уболівальниками. До речі, це було вже друге засідання комісії, присвячене матчу "Металіст 1925" - "Дніпро-1". На засідання прийшло вісім членів комісії, а також, завдяки сучасним технічним засобам, в залі був присутній і активно брав участь в обговоренні ще один член комісії Дмитро, який проживає в США.

Антон Іванов - комерційний директор клубу - розповів про те, як триває підготовка до матчу, а саме, як йдуть справи з продажем квитків на цю гру, як проходить реклама матчу, і які подальші плани по цих напрямках. Вже передані афіші в метрополітен, вищі навчальні заклади та коледжі міста, торгові установи та транспортні підприємства. Буквально напередодні засідання клубом був підписаний договір про співпрацю з пивоварнею "Red Сat". Завдяки цьому вперше в Україні буде випущений лімітований сорт пива під назвою "Металіст 1925". Унікальний напій побачить світ якраз напередодні найважливішого поєдинку за лідерство в Першій лізі між "Металістом 1925" та "Дніпром-1". Також Антон Іванов розповів про важливість реклами в соціальних мережах, де дуже багато часу проводить молодь. Буквально у кожного з присутніх є свої ідеї, як організувати рекламу в інтернеті. Вислухавши кількох членів комісії, було вирішено продовжити обговорення по темі інтернет-реклами в приватному чаті комісії. Не розкриваючи всіх нюансів, можемо повідомити, що очікується кілька дуже цікавих акцій в соцмережах.

Потім слово надали співзасновнику клубу, людині, завдяки якій в нашому місті з'явилося і працює фан-кафе "Металіста 1925", Тарасу Бравічеву. Він розповів свою ідею проведення флешмобу, всі учасники засідання підтримали ідею і погодилися надати допомогу.

Після Тараса Бравічева слово взяв голова комерційної комісії "Клубу вболівальників" Сергій Симонов. Він розповів, яка атрибутика готується до цього матчу.

У заключній частині засідання обговорювалося питання щодо організації заходів в день матчу і про підтримку команди безпосередньо на самому матчі. Виступав з цього питання член комісії по комунікації з уболівальниками Дмитро Бондаренко. Він розповів, що намічено дві акції безпосередньо перед матчем. А на самому матчі всіх глядачів, а, головне, саму команду також очікує один сюрприз.

За підсумками засідання було прийнято рішення скласти до понеділка конкретний план проведення всіх обговорених заходів, розподіливши зону відповідальності між членами комісії та працівниками клубу. А також домовилися "гарячі" питання обговорювати в режимі "онлайн". Незважаючи на пізній час, всі присутні покидали залу у піднесеному настрої. Попереду у кожного з членів комісії багато цікавої, а, головне, дуже потрібної для нашого клубу роботи. Безсумнівно, діяльність комісії по комунікації приносить велику користь нашому клубу, а самі вболівальники відчувають свою причетність до розвитку клубу і підвищенню його популярності.Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 764