"Металіст 1925" та "Red Cat" випустять унікальний сорт пива

Ні для кого не є секретом, що пивоварні витрачають величезні гроші на спортивне спонсорство. Тільки за підрахунками за 2016-й рік на спортивний маркетинг пивовари витратили близько 1,5 мільярда доларів.

У футболі пивні спонсори також не рідкість. Канадська пивоварня "Carling" стала першим титульним спонсором Англійської Прем'єр-Ліги в 1992-му році. Сергій Ребров, коли грав за "Тоттенхем", виступав у футболці з логотипом пивоварні "Holsten". Світовий бренд "Heineken" є багаторічним спонсором Ліги чемпіонів, а "Перша Приватна Броварня" - офіційний спонсор Національної збірної України.

Союз футболу та пінного напою вирішили створити й у футбольному клубі "Металіст 1925" та харківській пивоварні "Red Cat". Уклавши договір про партнерство та співробітництво, компанії зробили крок ще далі - вперше в Україні буде випущений лімітований сорт пива під назвою "Металіст 1925". Унікальний напій побачить світ саме напередодні найважливішого поєдинку за лідерство у Першій лізі між "Металістом 1925" і "Дніпром-1".

Зараз же, перед вильотом на збір до Туреччини, футболісти нашого клубу відвідали пивоварню "Red Cat", де для них була проведена екскурсія з розповіддю про технологію пивоваріння. Також хлопці взяли участь у символічному варінні сорту пива "Металіст 1925".

Сорт пшеничного пива буде зварений в обмеженій кількості та з'явиться у мережі магазинів "ПивоБанк" і на стадіоні "Металіст" безпосередньо в день матчу.
Теги:
Переглядів: 1465