Вадим Жук: "Дякую всім за слова підтримки"
Вадим Жук:
Поєдинок проти краматорського "Авангарду" для Вадима Жука закінчився ще у першому таймі. В одному з моментів у жорсткому зіткненні він отримав травму гомілгостопу і матч додивлявся вже із трибуни. Про це ми і розпочали нашу розмову.

- Вадиме, ти не зміг дограти матч проти "Авангарду" через пошкодження. Що сталося в тому епізоді?

- Отримав удар у гомілкостоп і відчув досить сильний біль. Оглянувши мене, лікарі прийняли рішення, що краще на поле не повертатися.

- Як себе почуваєш зараз? Уболівальники були дуже стурбовані твоєю травмою...

- Дякую всім, хто турбується та цікавиться станом мого здоров'я! Зараз триває процес відновлення, тому за тренуваннями партнерів спостерігаю зі сторони. Думаю, за кілька днів повернуся до повноцінної роботи. Принаймні, наші медики так говорять. Та і сам я хочу якомога швидше продовжити підготовку до сезону. Вважаю, що зараз кожен день на вагу золота!

- Що скажеш по матчах проти краматорської команди?

- Це були досить непогані спаринги проти добре укомплектованої команди. А так, і вони, і ми лише готуємося до весняної частини сезону, тому і тренери багато експериментують. Результат у подібних матчах не є головним, всі ми це чудово розуміємо.

- Своєю фізичною формою задоволений?

- Задоволений буду, коли розпочнеться Чемпіонат і ми будемо перемагати! До того ж, ви розумієте, що до кінця зборів ще місяць, тому зараз форму ми тільки набираємо. У тренерського штабу є розроблений план щоденних занять, за яким ми і готуємося.

- Чого чекаєте від турецьких зборів?

- Перш за все, хороших спарингів. Там ми будемо вже цілеспрямовано готуватися до матчів Чемпіонату, щоденно працюючи у дворазовому режимі. Ну і вже треба буде адаптуватися до полів із натуральним покриттям. Це і є головним!

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 787