Олександр Горяінов: "Результат у спарингах не є першочерговим"
Олександр Горяінов:
Головний тренер "Металіста 1925" Олександр Горяінов про важливість спарингів проти "Авангарду", підготовку до весни та свого колегу Олександра Косевича.

- За великим рахунком, те, що ми хотіли сьогодні від хлопців, вони більш-менш виконували. Грали під великими навантаженнями, ми - тренери - залишилися задоволені їхніми діями, я подякував гравцям. В принципі, ми бачимо, що вже вимальовується те, що ми від них вимагаємо, вже є контур тієї гри, яка буде у сезоні.

- Якими матчами більше залишилися задоволені - суботніми чи сьогоднішніми?

- Сьогоднішніми, це однозначно. Я ще до матчів казав, що результат нас не цікавить, головне - як хлопці думають на полі та виконують завдання. Результат не був першочерговим, а побаченим я більше задоволений все ж сьогодні.

- Ви переглянули в дії всіх гравців, кожному дали досить багато ігрового часу. Склали для себе повну картину по кожному футболісту?

- Напевно, ще ні. Ми провели дві серйозні гри, я хлопцям сказав, що тільки від них залежить, хто буде грати у сезоні. Ми не дивимося на прізвища, національність, вік чи щось інше. Хто буде сильнішим на футбольному полі, викладатися, краще виконувати наші вимоги, той і буде грати!

- Олександр Косевич сказав, що "Металіст 1925" зобов'язаний виходити до Прем'єр-Ліги. А якою ви бачите весняну частину сезону для "Авангарду"?

- Я Олександру Олександровичу побажав, щоб "Авангард" розвивався, щоб ми вийшли до еліти цього року, а вони - наступного. Дасть Бог, ще зустрінемось у Прем'єр-Лізі!

Післяматчеві коментарі головних тренерів "М1925" та "Авангарду" Олександра Горяінова та Олександра Косевича


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 773