Олександр Горяінов: "Відсотків на 50 побаченим задоволений"
Олександр Горяінов:
Головний тренер "Металіста 1925" Олександр Горяінов поділився враженнями від двох контрольних поєдинків із краматорським "Авангардом" та від роботи на зимових навчально-тренувальних зборах.

- Олександре Сергійовичу, це перший повноцінний спаринг, яке завдання ставили перед командою?

- Ми розуміли, що команда під навантаженням, немає ігрового тонусу. Основним завданням було пригадати ігрові зв'язки та взаємодію, яка була минулого року.

- Ці матчі дали багато інформації для аналізу?

- В принципі, так. Помітно, що у гравців немає ігрового тонусу, адже хлопці навантажені досить суттєво. Особливих завдань на ці матчі не ставили, добре, що їх зіграли. Відсотків на 50 побаченим я задоволений.

- На якому етапі підготовки наразі команда?

- На етапі закладання швидкісної витривалості. Головне зараз "набігати" своє, довести функціональний рівень гравців до певного рівня, аби потім на цьому вже будувати тактичні схеми та якісь завдання.

- Поспєлов, Синиця та Романов - троє ключових гравців першої частини сезону. Наскільки їх не вистачало сьогодні?

- Ще раз скажу, що ми ніяких задач не ставили. Поспєлов позавчора на тренуванні отримав невелике пошкодження, Синиця та Романов повернулися зі студентської збірної з м'язовими травмами, наступного тижня вже всі будуть працювати в загальній групі. Ми на них розраховуємо, це гравці основного складу, чекаємо на їхнє повернення.

- Досить велика "колонія" бразильців була з вами на початку зборів. Вони вже поїхали чи тренуються з вами?

- Луїз Фернандо - гравець команди, а ще двоє тренуються з нами, дивимося на них та їхній стан. Розумію, що їм важко, досить холодно та вони й снігу не бачили. Треба трохи часу, аби їх оцінити та прийняти рішення.

- Селекційна робота ще триває? Чи тих новачків, які у вас є, вже вистачить?

- Якщо буде сильний гравець, то будемо дивитися. В цілому, ми комплектацію завершили. Віримо в тих футболістів, які є в команді!

- Як будете готуватися до матчу з "Дніпром-1"?

- До 1-го березня будемо готуватися вдома, після чого відправимося на заключний збір до Туреччини.

Післяматчеві коментарі головних тренерів "М1925" та "Авангарду" Олександра Горяінова та Олександра Косевича, а також нападника "М1925" Андрія Фаюка


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 951