16.02.2019
Засідання комісії стратегічного розвитку. Підсумки

Засідання комісії стратегічного розвитку. Підсумки


У п'ятницю, 15-го лютого, в конференц-залі стадіону "Металіст" відбулося засідання однієї з найважливіших комісій "Клубу вболівальників" - комісії стратегічного розвитку. У порядку денному було лише одне питання: затвердження стратегії розвитку футбольного клубу "Металіст 1925" на 2019-2022 рр.

О 19:25 у приміщенні ОСК зібралося сім членів комісії. Крім того, були присутні Голови інших комісій Клубу вболівальників - Андрій Куликов (комісія по комунікації з вболівальниками), Сергій Симонов (комерційна комісія), Василь Россіхін (правова комісія), Голова ТОВ "Футбольний клуб "Металіст 1925" Харків" Сергій Стороженко та співзасновники клубу Борис Довгоброд, Андрій Парнюк та Еміль Тер-Степанян. Запросили на засідання і адміністрацію клубу в особі Генерального директора Володимира Лінке, його заступника Анатолія Біденка, спортивного директора В'ячеслава Хруслова, комерційного - Антона Іванова та менеджера по роботі з уболівальниками Ольги Росоловської. Долучилося до розмови й кілька зацікавлених уболівальників. Засідання було відкритим для всіх.

Відкрив засідання Голова комісії стратегічного розвитку, доктор технічних наук, професор Ігор Рубан. Він акцентував увагу на тому, наскільки важливим є питання стратегічного розвитку клубу на найближчі роки. Зараз харківський професійний футбольний клуб "Металіст 1925" є єдиним клубом України, якому вдалося змінити свій організаційно-правовий устрій у відповідності до провідних європейських тенденцій. У клубі немає залежності від одного власника, все орієнтоване на активізацію широкого кола вболівальників, внутрішнього клубного потенціалу, на можливості регіону та колективні зусилля прихильників гри мільйонів. Стратегія розвитку створена за участю вболівальників.

Потім слово надали Сергієві Стороженку. Він розповів про п'ять головних цінностей клубної стратегії. Сергій Михайлович зазначив, що наша стратегія розвитку зберігає повне визнання європейської моделі спорту, Статутів ФІФА, УЄФА, ФФУ, професіональних Ліг та юрисдикції Спортивного арбітражного суду.

Також клубна стратегія спрямована на визначення та використання найкращих можливостей для подальшого розвитку і, в той же час, на розуміння того, що клуб має витрачати те, що зароблено або отримано у передбачений чинним законодавством спосіб без перевищення об'ємів власного бюджету та діяти лише у відповідності до економічно обґрунтованих розрахунків і пропорцій. Далі відбулось обговорення, в якому висловлювалися зауваження та побажання з приводу цього важливого питання. Зокрема, виступили члени комісії Дмитро Бондаренко, Віталій Булига, засновники клубу Андрій Парнюк та Еміль Тер-Степанян. Всі зауваження та пропозиції, які були внесені під час гострої дискусії, враховані. Наприкінці засідання було прийняте рішення про концептуальне затвердження Стратегії.

Колективу авторів проекту документа запропоноване в короткий термін доопрацювати його та викласти на офіційному сайті ФК "Металіст 1925". Що ми із задоволенням і виконуємо.

Стратегію розитку ФК "Металіст 1925" погодили та затвердили Генеральний диретор клубу Володимир Лінке, Голова ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків" Сергій Стороженко, голова стратегічної комісії Ігор Рубан та голова правової комісії Василь Россіхін.
Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1276