Вітаємо Марину Миндарєву з отриманням тренерської ліцензії
Вітаємо Марину Миндарєву з отриманням тренерської ліцензії
Сьогодні у приміщенні харківської обласної Федерації футболу відбувся іспит претендентів на отримання тренерських ліцензій категорії "С". На завершальному етапі, відповідно до інструкції "Про порядок реалізації програми "С" - диплом ФФУ", слухачі склали практичний та теоретичний іспити, змогли підтвердити знання та досвід, отримані при навчання, а слухачі з перепідготовки - підтвердити діючу ліцензію та її продовжити.

Серед тих, хто успішно склав іспит, була і тренер із фізичної підготовки ФК "Металіст 1925" Марина Миндарєва. Окрім того, підтвердили свої ліцензії старший тренер "Металісту Юніор" Михайло Глушко та тренер ДЮФСШ "Металіст 1925" Андрій Коваль. Вітаємо наших наставників та бажаємо успішної та довгої тренерської кар'єри!

В.о. директора спортивно-технічного департаменту Федерації футболу України В'ячеслав Дараган, який приймав участь у роботі екзаменаційної комісії, високо оцінив спільну роботу Харківської обласної федерації футболу та Харківської державної академії фізичної культури з проведення курсу, привітавши слухачів з успішним завершенням навчання.Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 735