"Клуб уболівальників": інтерв'ю з 600-м учасником

Наприкінці минулого тижня у "Клубі вболівальників" нашого футбольного клубу сталася знакова подія. 8-го лютого о 12:57 Клуб отримав свого 600-го учасника. Їм став уболівальник "М1925" Кирило Сандига. І от сьогодні з рук футболіста команди Олександра Жданова Кирило отримав подарунки та привітання зі вступом до "КВ". Сам він уболіває за "жовто-синіх" із самого початку створення клубу і от зараз вирішив стати його частиною.

"До "Клубу вболівальників" хотів вступити вже давно, а тут зателефонував знайомий і сказав, що зараз можу стати 600-м членом. Більше я не міркував!"

Кирило впевнений, підтримка членів Клубу досить суттєво допомагає команді, яка вже цього літа прагне потрапити до еліти українського футболу. Говорить хлопець і про значимість клубу у своєму житті. За його словами, таке місто, як Харків, у Прем'єр-Лізі повинно мати свою власну команду. Команду, якою би пишався кожен харків'янин, кожен патріот свого міста!

"Для мене "Металіст 1925" став частинкою життя. Я майже щодня буваю біля стадіону, намагаюся популяризувати клуб, відвідую всі матчі та роблю все від себе залежне, аби клубу допомогти!"

Ну і, звичайно, вихід до Прем'єр-Ліги для нього не просто ціль, а ще і мрія. Тому навесні Кирило обіцяє несамовиту підтримку команди на трибуні, а у відповідь чекає гучних перемог та красивих голів!

"Сподіваюся, що на шляху до Прем'єр-Ліги у нашої команди не буде ніяких перешкод. Вважаю, що вболівальники повинні команді в цьому допомагати, а футболісти робити все від себе залежне на полі! На мою думку, такої взаємодії між клубом і вболівальниками немає в жодному українському клубі…"

Олександр Жданов привітав Кирила зі вступом до "Клубу вболівальників", запросив на матч проти "Дніпра-1" та подарував "ювіляру" клубний шалик і пам'ятну ігрову футболку із числом "600"! Вітаємо Кирила у великій родині "Металіста 1925"!

Інтерв'ю з 600-м учасником "Клубу вболівальників"Фотографії зустрічі Кирила із захисником "М1925" Олександром ЖдановимТеги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 788