Зимові збори-2019. Знову футбол і фітнес
Зимові збори-2019. Знову футбол і фітнес
У середу "Металіст 1925" провів чергові два тренувальних заняття. Зранку клубний автобус відвіз команду до Високого, де рівно о 10-й хлопці вийшли на зелене поле навчально-тренувального центру. Саме ж тренування традиційно складалося з бігових вправ та футболу (кожному з компонентів тренери приділили практично однакову кількість часу) та тривало майже півтори години. Після ж роботи команду чекав смачний обід та кілька годин для відпочинку. Ті ж, кому це було потрібно, відвідали клубних лікарів та масажистів.

Друге тренування пройшло у фітнес-залі ОСК "Металіст" і сьогодні професійний тренер із цього виду спорту займався з футболістами степ-аеробікою. Працюючи під серйозними навантаженнями, гравці досить швидко набирають фізичну форму та, можна з впевненістю говорити, що за тиждень-другий будуть почувати себе готовими витримувати по 90 хвилин ігрового часу.

У сьогоднішніх тренуваннях наставники головної команди задіяли і трьох хлопців із "дубля". Окрім Арсена Бєліменка та Кирила Єрмошенка, це Микита Скоріно. Така увага до молоді дозволяє їй постійно прогресувати та робити все залежне, аби звернути увагу тренерів "М1925". Окрім того, до тренувальнго процесу повернулися і раніше травмовані Олег Синиця та Сергій Романов.

Фотографії тренування "М1925" на НТЦ у ВисокомуПрес-служба "М1925"
Переглядів: 911