Зимові збори-2019. "Металіст 1925" розпочав четвертий тиждень підготовки
Зимові збори-2019.
Тренувальні збори "Металіста 1925" тривають і сьогодні головний тренер Олександр Горяінов зібрав своїх підопічних на четвертий тижневий мікро-цикл. Традиційно тиждень команда розпочала у режимі дворазових тренувань. Ранкове заняття пройшло на полі зі штучним покриттям НТЦ у Високому. Перші 45 хвилин футболісти присвятили розминці та біговим вправам (30-хвилинний крос), а вже потім попрацювали і з м'ячами (дві серії по десять хвилин - тримання м'яча та 2 тайми по 15 хвилин - футбол за 3/4 поля).

Вже після повернення до міста та відпочинку команда приділила час і тренеру з фітнеса. Година аеробіки не просто навантажила всі групи м'язів, а і додала футболістам гарного настрою та приємної втоми.

День був насиченим, а все заплановане команда успішно виконала. Власне, у дворазовому режимі "М1925" працюватиме ще у середу та четвер. Окрім заняття на полі у Високому, команда проведе тренування зі степ-аеробіки та на TRX-петлях.

Наостанок повідомимо, що після суботнього спарингу розташування команди покинув захисник "Дніпра" Сергій Палюх. Всі інші футболісти продовжують підготовку на цих зборах.

Відео-сюжет про тренування "М1925"Фотографії тренування "М1925" на НТЦ у ВисокомуПрес-служба "М1925"
Переглядів: 887