Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
Останнього січневого четверга в конференц-залі стадіону "Металіст" відбулося засідання однієї з найактивніших і найбільш діяльних комісій із семи, що функціонують при "Клубі вболівальників". Це було засідання комісії по комунікації з уболівальниками.

О 19:25 на другому поверсі ВІП-прибудови стадіону "Металіст" зібралися 12 членів "КВ". Окрім того, завдяки сучасним технічним засобам зв'язку участь у засіданні комісії взяв член Клубу вболівальників - Дмитро, який нині мешкає у Сполучених Штатах Америки. Це стало можливим завдяки старанням співзасновника клубу Андрія Парнюка, системного адміністратора клубу Павла Данилова та співробітника ОСК "Металіст" Сергія Родіонова.

На зборах, окрім членів "Клубу вболівальників", були присутні комерційний директор клубу Антон Іванов, менеджер по роботі з уболівальниками Ольга Росоловська, співзасновники клубу Андрій Парнюк і Борис Довгоброд та представники прес-служби.

Головним питанням було проведення маркетингових і піар-заходів перед домашнім матчем із "Дніпром-1". Адже головна мета - залучити на цю гру 20 тисяч уболівальників!

Першим взяв слово Антон Іванов. Він розповів про те, як ідуть справи з продажем квитків на цю гру. Реалізація "тікетів" відбувається в три етапи та почалася ще в грудні минулого року. На даний момент вже продано близько 2 700 квитків. Потім Антон Іванов поділився ідеями що до рекламних акцій цього матчу, розповів, як менеджери клубу готуються до гри, про рекламну кампанію в соцмережах, на вулицях і в транспорті. Вже зараз іде робота в цьому напрямку, готуються ескізи афіш, тривають перемовини стосовно розміщення афіш в місті. Заплановано, що активна рекламна кампанія розпочнеться з 10-го лютого. Клуб чекає конкретних пропозицій від членів "Клубу вболівальників", чекає допомоги від комісії по комунікації з уболівальниками. Важливо, аби про матч знало якомога більше мешканців міста, і, важливо, аби всі зрозуміли, що означає ця гра в боротьбі за вихід "Металіста 1925" до Прем'єр-Ліги.

24-го березня (базова дата туру) до Харкова приїде один із головних конкурентів у цій боротьбі за підвищення у класі, тому дуже хотілося б, аби команда відчула та отримала потужну підтримку "12-го гравця" на трибунах стадіону в день гри!

Комерційний директор виступив із двома пропозиціями, під якими слоганами проводити рекламну кампанію. Після цього запропонував присутнім це обговорити.

Сказати, що обговорення пройшло активно, не сказати нічого. Обговорення було настільки активним і жвавим, що виступаючі безперервно говорили протягом майже трьох годин. І піднятих рук з бажанням виступити було так багато, що головуючий на комісії Андрій Куліков ледве встигав надати слово одному виступаючому, як тут же готовий був наступний учасник зборів узяти слово. Всі пропозиції були креативними і діловими. Одне перерахування цих пропозицій і планів по їхній реалізації може подовжити наш звіт до величезного обсягу. Найголовніше, що всі ці пропозиції були занотовані, а за їхнє виконання були названі відповідальні.

Наприкінці засідання п’ятеро членів "Клубу вболівальників" з правом дорадчого голосу вирішили стати повноправними членами комісії по комунікації з уболівальниками. Інші члени одностайно проголосували за вступ до лав комісії нових членів.

Підсумовуючи це засідання, хотілося б побажати комісії по комунікації з уболівальниками, а також іншим шести комісіям плідної та корисної роботи на благо нашого клубу!Прес-служба "М1925"
Переглядів: 791