"Металіст 1925" - "Металіст Юніор" - 6:2 (2:1). Все про матч

02.02.2019 р. Високий. Навчально-тренувальний центр. Початок матчу о 10:30. 15 глядачів. -1°C

Арбітри - Олександр Горяінов (1 тайм) та Михайло Глушко (2 тайм)

"Металіст 1925" (манішки жовті, 1 тайм): Каневцев (Сидоренко Дн. 32), Жук, Палюх, Жданов (к), Кравченко, Ралюченко, Калюжний, Стороженко, Ямполь, Єрмошенко, Фаюк

"Металіст 1925" (манішки жовті, 2 тайм): Сидоренко Дн. (Дьяков 65), Мельничук, Поспєлов, Сидоренко Дм., Коваленко І., Коваленко Є, Гранкін, Луїз Фернандо, Краєв, Чегурко, Давидов (к)

Головний тренер - Олександр Горяінов

"Металіст Юніор" (манішки сині, 1 тайм): Міненко (к), Ємельянов, Цвіренко, Пець, Сулаєв, Пабло Чавес Діас, Дехтяренко, Ндукве, Отіско, Кузубов, Єрмоленко

"Металіст Юніор" (манішки сині, 2 тайм): Бєліменко, Христинюк, Цвіренко (Толмачов 61), Скоріно, Ємельянов, Барсуков, Богданов, Іан Джефферсон, Суханінський (к), Кістанов, Єрмоленко (Блажко 61)

Старший тренер - Михайло Глушко

Голи: Жданов 4, Єрмошенко 23, Гранкін 59, Чегурко 60, 89, Поспєлов 71 - Єрмоленко 31, Суханінський 67

Відеоогляд матчу "Металіст 1925" - "Металіст Юніор"

Текстова трансляція на офіційному сайті "Металіста 1925"

Наприкінці третього тренувального тижня "Металіст 1925" провів перший під час зимового міжсезоння тренувальний спаринг. Після скасування матчу проти житомирського "Полісся", який повинен був відбутися минулої середи, сьогодні підопічні Олександра Горяінова зіграли із найближчим резервом. Поєдинок із "Металістом Юніор" став корисним для обох наставників. Наставники "М1925" вперше у цьому році побачили у ділі всіх виконавців, що є у них в обоймі, а для Михайла Глушка гра стала непоганим іспитом перед стартом зимового Чемпіонату Харківської області.

Стартові 11-ть у "юніорів" були наближені до оптимальних, а от головна команда вийшла змішаним складом (матч розпочали, як ті, хто восени грав у основі, так і новачки команди). Одразу зазначимо, що "старші" володіли відчутною перевагою протягом усіх 90-та хвилин поєдинку. Хоча, й "МЮ" моментами діяв досить пристойно, підтверджуючи, що команда йде правильним шляхом.

Цього дня голи були на будь-який смак: і після кутового, і зі штрафного, і після красивих комбінацій. Загалом, "М1925" був влучнішим за "МЮ", забивши шість проти двох голів суперника.

Окремо хочеться відзначити колектив працівників НТЦ у Високому, який протягом кількох днів зміг підготувати поле до гри і за кілька годин до тренування дав "відмашку" керівництву клубу та тренерському штабу про можливість проведення матчу. Як бачимо з деяких світлин цього поєдинку, поле, дійсно, перебувало в ідеальному, як для цієї пори року, стані!

Завтра у нашої команди буде вихідний, а вже у понеділок розпочнеться черговий, четвертий тижневий цикл підготовки до весняної частини сезону. Про його перебіг ми традиційно будемо розповідати на офіційному сайті клубу.