Зимові збори-2019. "Металіст 1925" розпочав третій тиждень підготовки
Зимові збори-2019.
Останнього січневого понеділка "Металіст 1925" розпочав черговий, вже третій тижневий тренувальний мікро-цикл. На сьогодні тренерський штаб запланував два заняття - перше на полі стадіону "Динамо-Арена", друге - у фітнес-залі ОСК "Металіст".

Після вихідного день був досить насиченим. Перед початком ранкового заняття тренери та партнери по команді оплесками привітали чемпіонів "Меморіалу Макарова" Дениса Дьякова, Олега Синицю, Михайла Стороженка та Сергія Романова, а також учорашнього іменинника Єгора Чегурка. Хлопці-збірники тепер повністю переключилися на клубну роботу та розпочали тренування у загальній групі "М1925" (виключенням поки що є Романов, який не долікував отримане на турнірі пошкодження). Заняття на території університету внутрішніх справ тривало близько години та практично повністю було присвячене біговій роботі на витривалість. Не менш важким був і "вечір", але, працюючи навіть під таким навантаженням, облич футболістів не полишали посмішка та гарний настрій.

Завтра "жовто-сині" проведуть одне тренування у манежі стадіону ХТЗ, а збірники, тим часом, пройдуть медичне обстеження. Вже у середу на Полтавщині "М1925" зіграє перший товариський матч під час зимових зборів. Суперником, нагадаємо, буде один із лідерів групи "А" Другої ліги - житомирське "Полісся".

Саме гра, яка відбудеться у середу, і повинна стати багато в чому вирішальною для низки футболістів, які протягом двох тижнів перебували на перегляді. Наразі це Сергій Палюх ("Дніпро"), Дмитро Сидоренко, Андрій Фаюк ("Гірник-Спорт") та Дмитро Гранкін ("Авангард"), який тільки днями з'явився у тренувальному таборі команди.

Відео-сюжет про тренування "М1925" на "Динамо-Арені"Фотографії тренування "М1925" на "Динамо-Арені"Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1025