Благодійний захід "Сніговики" за підтримки ФК "Металіст 1925"
Благодійний захід
26-го січня біля східної трибуни стадіону "Металіст" пройшов сімейний благодійний захід під назвою "Сніговики", яке організував Rotary club "Kharkov First Capital" за підтримки ФК "Металіст 1925".

На юних гостей та їхніх батьків очікували різноманітні конкурси, естафети, ігри, флешмоб, безпрограшна лотерея, розіграші, призи, частування, концертна програма юних вокалістів школи "Purple People", стендап-шоу, танцювальні номери та запальна музика від діджея.

Діти на швидкість каталися на льодянках, шукали в снігу "скарб", в якості якого виступав великий пакет з цукерками, змагались у влучності, кидаючи сніжками в мішень. Величезна кількість маленьких зайчат намагалася вкрасти моркву у садівника, команди каталися наввипередки на надувних матрацах, діти малювали гуашшю картини на снігу, робили сніговиків за принципом "снігових ангелів", топтали доріжки в снігу в конкурсі "слід у слід" і формували високі гори снігу на швидкість. Також медики навчали дітлахів, як надавати першу медичну допомогу, ну і, звісно, протягом всього свята дітей розважали ростові ляльки та волонтери.

Збір коштів здійснювався за рахунок благодійних внесків. Кожен учасник міг з'їсти смачний плов, випити запашної кави, медового чаю, глінтвейну, взяти участь у безпрограшній лотереї за ту суму, яку він призначив сам в якості благодійного внеску. На території стадіону працювало кафе, де можна було погрітися, перекусити та перевести подих.

Усі зібрані кошти підуть на облаштування внутрішніх стін в дитячих лікарнях Харкова яскравими картинами в рамках концепції арт-проекту "Мандрівник Сімба дарує радість дітям". Кожна стіна буде передавати одну з сюжетних ліній цікавих і повчальних пригод Сімби. Організатори заходу хочуть допомогти створити для дітей затишну та комфортну обстановку в лікарнях.

Подорож Сімби почнеться з КНП ХОР "Обласної дитячої клінічної інфекційної лікарні", а саме - 5-го фтизіатричного відділення, де перебувають діти, хворі на відкриту форму туберкульозу віком від 8-ми місяців до 18-ти років.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 661