Зимові збори-2019. "Металіст 1925" завершив другий тижневий цикл
Зимові збори-2019.
Сьогоднішнім спарингом "зелені" проти "рожевих" наша команда завершила другий тренувальний тиждень. Як і минулої суботи, цього разу тренерський штаб знову провів імпровізовану гру, аби вдруге в умовах, близьких до ігрових, подивитися футболістів і зробити певні висновки що до їхнього подальшого перебування у тренувальному таборі команди.

За цією двосторінкою спостерігало і клубне керівництво, яке разом із селекційним відділом уважно слідкувало за тренуванням із підвищеною відповідальністю. Результатом двох 45-хвилинок стала бойова нічия 4:4 (перший тайм з рахунком 3:1 виграли "зелені", другий - "рожеві").

Футболістів, які були у розпорядженні тренерського штабу, наставники поділили наступним чином:

1 тайм
"Зелені":
Каневцев, Жук, Сидоренко Дм., Жданов, Мельничук, Ралюченко, Калюжний, Чегурко, Ямполь, Синиця, Фаюк

"Рожеві": Бєліменко (Сидоренко Дн.), Ємельянов, Поспєлов, Палюх, Кравченко, Дехтяренко, Краєв, Луїз Фернандо, Єрмошенко, Коваленко Є., Давидов

2 тайм
"Зелені":
Каневцев (Бєліменко), Жук, Поспєлов, Сидоренко Дм., Кравченко, Ралюченко, Калюжний, Луїз Фернандо, Ямполь, Синиця, Фаюк

"Рожеві": Сидоренко Дн., Пріхна, Цвіренко, Палюх, Коваленко І., Краєв, Чавес Діас, Єрмошенко, гравець на перегляді, Іан Джефферсон, Єрмоленко

Точними ударами відзначились Андрій Фаюк (тричі) та Дмитро Сидоренко - у "зелених", а також Луїз Фернандо, Кирило Єрмошенко та гравець, який сьогодні приїхав на перегляд (двічі) - у "рожевих" .

Відеосюжет про двосторінку "М1925" на "Динамо-Арені"Фотографії двосторінки "М1925" на "Динамо-Арені"Прес-служба "М1925"
Переглядів: 896