Зимові збори-2019. Тест Купера
22.01.2019
Зимові збори-2019. Тест Купера
Вівторок для футболістів нашої команди був досить важким і важливим. Саме сьогодні Олександр Горяінов - головний тренер ФК "М1925" - запланував провести тест Купера, який дозволяє визначити рівень витривалості та фізичної готовності організму спортсменів. На початку зборів це дуже важливо, власне, від результатів тесту тренерський штаб команди і буде відштовхуватися у подальшій роботі.

Невеличка довідка зі всесвітньої мережі. Тест Купера був створений американським лікарем Кеннетом Купером у 1968-му році. Тест полягає в 12-хвилинному бігу (один із видів), за підсумками якого фіксується пройдена спортсменом відстань і вже на основі цих даних робляться висновки в спортивних або медичних цілях. Навантаження здійснюють істотний вплив не лише на м'язовий апарат, але і на системи, що забезпечують м'язову діяльність, перш за все, на серцево-судинну та дихальну. Отже, оцінюючи здатність організму переносити навантаження, передбачені тестом Купера, можна побічно оцінити функціональний стан серцево-судинної та дихальної систем.

Футболісти "Металісту 1925" тест Купера провели у манежі стадіону ХТЗ. Розім'явшись і добре розігрівши м'язи, хлопці розділилися на три групи та протягом 12-ти хвилин намагалися пробігти якомога більшу відстань. Що з цього вийшло, ви можете переглянути у наших відео- та фотозвітах, ми ж приведемо результати тесту. Отож, із завдання справилися всі без виключення футболісти. Хтось просто вклався у граничні цифри, а хтось "вибіг" із них та продемонстрував чудову, як для цього етапу зборів, фізичну форму. П'ятірку найкращих "бігунів" склали Владислав Краєв, Дмитро Пріхна, Євген Терзі, Назар Мельничук і Владислав Ємельянов. Відзначимо, що разом зі всіма тест складали гравці "Металісту Юніор" Арсен Бєліменко та Кирило Єрмошенко, а також футболісти, які знаходяться у команді на перегляді.

За кілька тижнів тренерський штаб "жовто-синіх" проведе цей тест повторно, аби порівняти результати своїх підопічних і побачити динаміку покращення їхньої фізичної форми.

Відеосюжет про складання футболістами "М1925" тесту КупераФотозвіт про складання футболістами "М1925" тесту КупераТеги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1640