Зимові збори-2019. Вперше у дворазовому режимі
Зимові збори-2019. Вперше у дворазовому режимі
Другий тренувальний тиждень футболісти "Металіста 1925" розпочали на полі національного університету внутрішніх справ. Незважаючи на те, що від самого ранку у Першій столиці був досить рясний снігопад, ранкове заняття пройшло за планом завдяки курсантам вишу, які і підготували поле для тренування. Перше понеділкове тривало близько півтори години. Протягом них футболісти бігали (перші 40 хвилин), грали у "ручний" м'яч та футбол на половину поля. Окрім того, після виснажливої бігової роботи хлопці навантажили всі поверхні стегон та м'язи сідниць, виконавши ряд махових вправ.

На друге тренування "жовто-сині" вийшли вже о п'ятій вечора. Вечірнє заняття пройшло у фітнес-залі ОСК "Металіст" і також було досить насиченим. Це перше подібне тренування на зимових зборах і за планом кожного тижня таких буде три. Сьогодні фітнесом хлопці займалися рівно годину.

У народі кажуть, що понеділок - день важкий. Для наших футболістів він був, мабуть, найважчим протягом першого етапу підготовки до весняної частини сезону. Але було у великій родині "М1925" і два приводи для радощів. По-перше, саме сьогодні свій 21-й День народження відсвяткував півзахисник Іван Калюжний, якого перед початком ранкового заняття партнери тепло привітали прямо на полі. По-друге, сьогоднішній день на довго запам'ятає Владислав Ємельянов, який перше тренування пропустив. Втім, привід у Влада був більш ніж поважний: вдень він захистив магістерську роботу та отримав "червоний" диплом Харківського національного університету радіоелектроніки.

Ну і трохи про плани на завтра. У вівторок у команди буде лише одне тренування. Вдень у манежі стадіону ХТЗ футболісти проходитимуть тест Купера, намагаючись за 12 хвилин пробігти якомога довшу відстань. У середу та четвер Олександр Горяінов запланував по два тренування.

Відеосюжет про тренування "М1925" у фітнес-залі ОСК "Металіст"Фотографії тренування "М1925" на "Динамо-Арені" та у фітнес-залі ОСК "Металіст"Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1062