Михайло Стороженко: "Збірна - це престиж країни та клубу!"
Михайло Стороженко:
Цими днями в Києві навчально-тренувальний збір проводить національна студентська збірна України, до лав якої були викликані чотири гравці нашої команди: голкіпер Денис Дьяков та півзахисники Олег Синиця, Сергій Романов і Михайло Стороженко. Саме з останнім і поспілкувалася клубна прес-служба.

- Вже три дні ви знаходитеся в таборі студентської збірної України. Розкажи більше про неї: хто входить до тренерського штабу та про інших гравців?

- Головний тренер - Анатолій Іванович Бузнік, а допомогає йому Олексій Валентинович Яценко. Щодо гравців, то найбільше представництво саме у "Металіста 1925", також по декілька гравців представляють "Авангард" та "Агробізнес". Знаю братів Когутів з Волочиська, також і з іншими хлопцями перетиналися в іграх чемпіонату, так що, можна сказати, що були вже знайомі.

- Наскільки цікавий тренувальний процес та чи дуже відрізняється від нашого?

- Так одразу важко сказати, адже тренування було лише одне - в день приїзду. До того ж, воно було досить легким, а от останні два дні у нас були суто ігровими.

- Для тебе це новий досвід. Мабуть, хотілося би закріпитися у складі та влітку поїхати на Універсіаду до Італії...

- Звичайно, хочеться. Можна сказати, що це новий виклик у кар'єрі. Хоча це й студентська збірна, але, все одно, це національна команда, яка представляє Україну! Хочеться себе проявити якомога краще, адже виступ за збірну - це, перш за все, імідж країни та клубу, який ми представляємо!

- З "Металіста 1925" до збірної викликано одразу чотирьох гравців. Це допомогає в адаптації?

- Так, звісно! Я вважаю, якщо поїхав би хтось один, то йому було б набагато важче, ніж як нам зараз. Ми разом, давно знаємо один одного, допомогаємо, тому процес адаптації пройшов досить легко.

- 16-го січня стартував "Меморіал Макарова", в двох стартових поєдинках якого ви зіграли двічі внічию з командою вільних агентів та з ФК "Діназ". Розкажи про суперників, як склалися ці матчі?

- Позавчора зіграли внічию 1:1, наша четвірка вийшла зі старту та провела перші 45 хвилин. Суперник був досить непростим, в його складі багато досвідчених гравців. Наприклад, той же Дмитро Єременко, який минулого літа був у нашій команді на перегляді. Вчора грали теж проти гарної команди - ФК "Діназ", срібного призера Київської області. Олег Синиця вийшов зі старту, а я та Денис Дьяков - по перерві. Нажаль, трохи захворів Сергій Романов, він пропустить кілька днів.

- Як в цілому оціниш рівень турніру "Меморіал Макарова"?

- В цілому, змагання досить непогані, але, якщо порівнювати з минулими роками, то рівень команд став нижче. Раніше у турнірі брали участь багато клубів Першої ліги, а також представники УПЛ, зараз, нажаль, ні...

- Розкажи про побутові умови, де базуєтеся, з ким мешкаєш у номері?

- Живемо ми всі у гуртожитку КНТЕУ, тут створені досить непогані умови. Зі мною разом живе Денис Дьяков, а сусідами через стінку є Олег Синиця та Сергій Романов.

- Як проводите вільний час?

- В основному відпочиваємо у кімнатах, а так, можемо зібратися всі разом, подивитися телевізор та поспілкуватися.

- Передавай привіт нашим хлопцям та удачі вам у наступних іграх...

- Домовились, обов'язково передам. Дякуємо за підтримку!

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1104