16.01.2019
Зимові збори-2019. Тренування на

Зимові збори-2019. Тренування на "Динамо-Арені"


Сьогоднішнє заняття підопічні Олександра Горяінова провели на штучному газоні стадіону "Динамо-Арена". Це поле навесні минулого року стало щасливим для команди "Металіст Юніор", адже саме на ньому друга команда "жовто-синіх" у фіналі зимового Чемпіонату Харківської області обіграла ФК "Вовчанськ". З тих, хто грав тоді, зараз з першою командою працюють Михайло Стороженко (він, щоправда, цими днями проходить збори зі студентською збірною України), Максим Цвіренко, Арсен Бєліменко та Максим Єрмоленко (на його рахунку тоді вирішальний влучний "постріл" із пенальті).

Друге тренування нашої команди відбулося за досить морозної (стовпчик термометру показував -6°C), хоча і ясної погоди. За ставленням хлопців до роботи, їхньою усмішкою та завзяттям можна зробити висновок, що за період свят всі вони скучили не лише за футболом, але й одне за одним. Саме тому більш ніж двогодинне заняття пройшло на одному диханні, незважаючи на досить великі навантаження.

Чим команда займалася сьогодні. Після розминки протягом сорока хвилин футболісти займалися біговими вправами, а тренерський штаб пильно слідкував за їхнім пульсом і корегував інтенсивність навантаження. Потім був стретчинг, гра у "квадратах" та ігрові вправи на четверо воріт.

Важливо відзначити, що у це міжсезоння до кількох провідних футболістів "жовто-синіх" проявляли інтерес інші, як вітчизняні, так і зарубіжні клуби. Втім, клубне керівництво змогло знайти потрібні слова та запевнити хлопців, що у Харкові в них є досить великі перспективи зростання. Тому, хвилюватися з цього приводу вболівальникам не варто. Мікроклімат у команді добрий, а всі працюють за для досягнення головної мети футбольного року - здобуття путівки до української еліти!

Ну і кілька слів стосовно потенційних новачків. На сьогодні з командою тренується тріо гравців "Гірника-Спорт": захисник Дмитро Сидоренко, півзахисник Ярослав Ямполь і нападник Андрій Фаюк, захисник "Дніпра" Сергій Палюх та нападник ФК "Львів" Сергій Кисленко. Також з командою тренується і шість бразильських виконавців (Нандо, Пабло, Іан та ще троє новачків). По всіх цих футболістах рішення буде прийматися протягом найближчих тижнів.

Про плани на перші тижні роботи та про важливість великих навантажень на цьому етапі прес-службі клубу розповіла тренер із фізичної підготовки Марина Миндарєва.

"Всі чудово знають, що на початку зимових зборів футболістам дуже важливо отримати певне навантаження, - говорить Марина Сергіївна. - Так, зараз їм буде досить важко, адже після відпустки хлопці знаходяться в різній фізичній формі. Але, можу вас запевнити, тиждень-другий і з цим проблем не буде".


Завтра та післязавтра у першій половині дня футболісти "М1925" пройдуть поглиблене медичне обстеження, що є необхідною умовою перед тренувальними зборами. Також, звичайно, заплановані і щоденні тренування на свіжому повітрі. Про все це - у наших репортажах.

Відеосюжет про тренування "М1925" на "Динамо-Арені"Фотографії тренування "М1925" на "Динамо-Арені"
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2637