Зимові збори-2019. "Металіст 1925" провів перше тренування
Зимові збори-2019.
Після всіх новорічно-різдвяних свят, добре відпочивши та відновивши свої сили, сьогодні футболісти головної команди "М1925" зібралися на своє перше тренування у 2019-му році. Під керівництвом Олександра Горяінова хлопці розпочали роботу на головному полі клубної дитячо-юнацької школи. Під час першого тренувального тижня у футболістів буде багато бігових занять, таким чином тренерський штаб побачить функціональний стан кожного підопічного та зможе скорегувати подальшу роботу. Загалом, як ми вже повідомляли, самі збори будуть досить цікавими, а робота під час них максимально різноманітною.

Окрім того, за півтора місяці харківського етапу підготовки тренерський штаб разом із селекційним відділом повинен визначитися з кадровим потенціалом команди та подати його на затвердження керівництву. Ну, а вже березневий турецький збір буде ігровим та таким, що підведе команду до старту весняної частини Першої ліги в оптимальному стані.

"Від сьогодні ми розпочинаємо основний етап підготовки. Його план я та мої асистенти розробляли протягом відпустки ще у листопаді-грудні і вже згодом він був затверджений керівництвом клубу та його засновниками. Під час кількох мікроциклів ми плануємо "підтягнути" функціональний стан футболістів і досить багато попрацювати з м'ячами. Також зіграємо і ряд товариських зустрічей", - перед першим тренуванням року сказав головний тренер Олександр Горяінов.


Серед тих, хто сьогодні вийшов на перше тренування, було і кілька нових обличь. Наразі з командою тренуються потенційні новачки з інших команд, яких наші наставники будуть переглядати. Тільки після цього про їхнє майбутнє можна буде казати щось більш предметне.

Про все найцікавіше з тренувального табору нашої команди прес-служба ФК "М1925" буде оперативно повідомляти на офіційному сайті та соціальних мережах клубу. Слідкуйте за новинами! Поки що ж пропонуємо вам подивитися перші у цьому році фото- та відеозвіти з тренувальних буднів "жовто-синіх".

Відеосюжет про перше тренування "М1925"Фотографії першого тренувального дня "М1925"Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1686