Розіграш м'яча з автографами футболістів "М1925". Підсумки
Розіграш м'яча з автографами футболістів
19-го грудня, в день Святого Миколая, в магазині "12 гравець" відбулося вручення першого м'яча компанії "Errea" з автографами футболістів нашої команди. Розіграш було проведено серед покупців клубної атрибутики та фірмової екіпіровки ФК "Металіст 1925" в рамках святкового розіграшу, який стартував 4-го грудня.

Першим переможцем став Дмитро Семикрас. Він - учень 145-ї школи, займається футболом в ДЮФСШ "Металіст 1925". Звичайно, вболіває за харківський "Металіст 1925", а його улюбленим гравцем є Олександр Жданов.

Під час першого етапу святкового розіграшу Дмитро разом із мамою придбав у магазині "12 гравець" рюкзак для тренувальної форми та ще декілька сувенірів (ручку та брелок для ключів), а у підсумку став володарем фірмового м'ча "Errea" з автографами всіх гравців "Металіста 1925".

Нагадаємо, що всього на першому етапі святкового розіграшу взяли участь 70 талонів. Розіграш другого м'яча відбудеться після Нового Року, а саме 5-го січня.

Акція триває! Для того, аби взяти участь у розіграші другого м'яча, вам потрібно купити будь-яку клубну атрибутику чи екіпіровку до 4-го січня 2019-го року.

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 363