20.12.2018
Олександр Горяінов:

Олександр Горяінов: "Перший збір більше для емоцій"


Головний тренер "Металіста 1925" Олександр Горяінов в інтерв'ю клубній прес-службі та харківським і всеукраїнським ЗМІ розповів про початок першого збору та плани команди на міжсезоння.

- Олександре Сергійовичу, розпочнемо нашу розмову з першого збору: які плани та цілі на нього?

- Перш за все, зібрали хлопців, вони місяць відпочивали. Подивитися на команду, порухатися, та аби отримали емоції. Глобальних завдань перед ними не ставимо, можна сказати, збір втягуючий, навіть, більше розрахований на емоційну складову.

- Як настрій у гравців?

- Бачу, що з першого тренування увімкнули максимальні оберти, ми були вимушені їх дещо зменшити. Наразі не стоїть завдання докладати максимальних зусиль, більше - емоціонального плану, та, головне, аби хлопці не отримали пошкоджень.

- Скучили за грою, що з перших днів почали на 100%?

- Напевно, так. Давно не бачилися, скучили один за одним, за м'ячем та колективом.

- Як для першого тренування, ви дали досить велике навантаження, майже годину працювали...

- В принципі, ні. То більше хлопці з місця в кар'єр, як то кажуть. На емоціях почали працювати по повній з першого дня.

- Можете розповісти, хто покинув команду, а хто прийшов?

- Зараз точно можу сказати, що немає у команді Дмитра Сули. Що до підсилення, то підписав контракт Владислав Кравченко. Він харків'янин. Селекційний відділ працює, але на цей міні-збір не бачили сенсу викликати деяких футболістів. Основна робота розпочнеться вже 15-го січня, тоді, власне, і слід очікувати на новачків.

- А яка ситуація з Владиславом Краєвим? Сьогодні він працював разом зі всіма.

- Наразі він працює з нами, буду ще з ним спілкуватися. Як він бачить своє майбутнє, поясню, що я буду від нього вимагати, і вже після цього будемо приймати рішення.

- Яке підсилення потребує команда, на які позиції?

- Кожен тренер не відмовиться від якісних гравців. Я вже казав, що в кожну з ліній є бажання запросити сильного футболіста, але людей будемо брати лише за умови, що він буде сильніше за наших гравців.

- Які очікування від другої частини сезону?

- Ми чекаємо на перемоги, будемо націлювати на це гравців, аби демонстрували агресивну гру в нападі та добре організовану у захисті та центрі поля. Сподіваюся, що, завдяки яскравій грі, ми залучимо якомога більше вболівальників на трибуни.

- Ви вже без приставки "в.о.". Це для вас щось змінює?

- Ні, нічого не змінилось. Як працював, так і працюю - для мене приставка особливо нічого не означала.

- Зараз тренування проходять на штучному покритті. Як це впливає на гравців?

- Нажаль, це реалії нашого клімату, всі в таких умовах і зелених полів взимку не мають. Відштовхуючись від погодних умов ми і будуємо нашу підготовку. Просимо хлопців з першого дня не вмикати максимальні швидкості, тому що після відпочинку м'язи та суглоби ще не готові до максимальних обертів.

- А яким чином буде проходити основний збір?

- Зберемося ми 15-го січня, будемо працювати в Харкові та закладати фундамент на наступний сезон. 2-го березня вирушимо на двотижневий збір до Туреччини, який буде вже більш ігровим.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1430