"Supporters direct Europe": популяризація футболу та роль уболівальників в управлінні клубами

15-го грудня у Києві відбулася презентація організації "Supporters direct Europe", метою якої є сприяння збільшенню ролі вболівальників в управлінні футбольними клубами та популяризації гри в цілому. Організація працює у 38 країнах Європи, а також, від імені UEFA, надає підтримку в здійсненні вимог ліцензування співробітників по роботі з уболівальниками.

Це перший подібний захід в Україні, на запрошення організаторів відгукнулися, як аматорські футбольні клуби, так і представники Другої та Першої ліг - "Верес" та "Минай" і "Металіст 1925", який представляв голова комісії по роботі з вболівальниками Андрій Куліков. Брали участь у заході і спортивні ЗМІ та агентства, громадські організації та представники ультрас.

Презентація розпочалася з виступу представника "SD Europe" Лукаса Анастасиадиса, який розповів про історію організації, її цілі та можливості. Потім представники присутніх клубів розповіли про їхню історію та, роль уболівальників в діяльності. На завершення зустрічі всі присутні провели дискусію про можливості збільшення ролі вболівальників в управлінні українськими футбольними клубами.

За результатами зустрічі можна з упевненістю сказати, що "Металіст 1925" - єдиний український клуб, який реально притримується філософії залучення вболівальників до свого управління. В ході зустрічі особливу увагу було приділено моделі управління через клубні комісії, яка реалізована в нашому клубі. Сподіваємося, що наш досвід допоможе українським клубам, які зацікавлені залучати вболівальників для управління.

Після аналізу отриманої інформації "SD Europe" надасть зацікавленим клубам інформацію про можливості подальшого співробітництва.

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 334