Загальні збори Учасників ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків". Підсумки
Загальні збори Учасників ТОВ
10-е грудня 2018-го року - дата підсумкових Загальних зборів ТОВ " ФК "Металіст 1925". Під головуванням Сергія Стороженка у них взяли участь засновники Товариства, керівництво клубу, а саме: генеральний директор Володимир Лінке, спортивний директор В'ячеслав Хруслов, директор із загальних питань Анатолій Біденко, комерційний директор Антон Іванов і виконавчий директор Ярослав Брацлавський, а також головний бухгалтер Ірина Доценко, менеджер відділу по роботі з уболівальниками Ольга Росоловська та інші представники адміністрації клубу. Крім того, на нараді були присутні Олександр Горяінов (на той момент - виконувач обов'язків головного тренера) та члени "Клубу вболівальників".

На засіданні розглядалася низка дуже важливих питань життєдіяльності Товариства. Засновники затвердили остаточні варіанти контрактів із генеральним директором і головним тренером. Найближчим часом відповідні угоди будуть укладені.

Також перед присутніми виступив Олександр Горяінов (про це ми повідомляли вранці), який підвів підсумки того відрізку сезону 2018/2019 рр., в якому він був виконувачем обов'язків головного тренера. На чолі із ним команда провела 11 матчів (10 у Чемпіонаті, в яких здобула вісім перемог та двічі зіграла у нічию). Після цього Сергій Стороженко запропонував і поставив на голосування питання щодо кандидатури Олександра Горяінова у якості головного тренера. Співзасновники підтримали одноголосно! При цьому, вже головний тренер запевнив, що кожен футболіст, хто буде у команді, працюватиме із бажанням та наснагою, а команда, як і вимагають засновники, буде намагатися в кожному матчі вести швидкісну, комбінаційну, результативну та переможну гру.

Вже 20-го грудня на першому міні-зборі (про це ми повідомимо додатково) до команди приєднається і декілька потенційних новачків. "Жовто-синіх" очікує точкове підсилення у деяких ланках. З 15-го січня 2019-го року почнеться основний збір головної команди, який завершиться в березні заключною підготовкою в Туреччині.

Ще одним важливим питанням порядку денного було доручення ревізійній комісії перевірити діяльність Товариства та надати висновки по річних звітах і балансах.

Також протягом Загальних зборів присутні заслухали інформацію стосовно проекту нової редакції Статуту Товариства (доповідач - Анатолій Біденко), розпочатої процедури ліцензування (доповідач - Ярослав Брацлавський) і затвердили деякі зміни серед учасників ТОВ "ФК "Металіст 1925".

У завершенні Сергій Стороженко подякував усім присутнім за продуктивну роботу протягом року та підкреслив, що надалі клуб очікує новий етап у розвитку, а тому розслаблятися немає часу, слід працювати із ще більшими зусиллями та ентузіазмом.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1114