Вадим Жук: "Переплутали день із ніччю та побачили місто митців"
Вадим Жук:
Одним із тих гравців нашої команди, хто у зимове міжсезоння полетів до теплих країв, став захисник Вадим Жук. Разом із дружиною, батьками та друзями він вирушив на острів Гаїті до Домініканської республіки. Про свій відпочинок Вадим розповів кореспонденту клубної прес-служби.

- Вадиме, трохи відволічемо тебе від теплих вод Атлантики. Які емоції, що найбільше запам'яталося під час відпочинку?

- Домінікана запам'ятається мені яскравою казкою, безтурботністю, білосніжними пляжами, містом Санта-Барбара-де-Самана, островом Саона і, звичайно, дуже красивим Атлантичним океаном і Карибським морем. Це, дійсно, райський куточок світу!- Судячи з фотографій, погодні умови були доволі сприятливими…

- Так, погода нас порадувала - протягом перших днів відпочинку дощів не було жодного разу. Але й сонце досить приємне, тобто, клімат тут - як треба. Зазначу, що найскладнішим випробуванням у цій мандрівці був 13-годинний переліт. Винагородою за це стала перша ж секунда, коли ми зробили крок на трап літака після приземлення: сяюче сонце та тепле вологе екваторіальне повітря. Одразу стало зрозуміло, що все було не дарма.

- Різниця у часових поясах відчувалася?

(довго сміється) - У перші дні ми переплутали день із ніччю! Тому, цей фактор, можна сказати, зіграв із нами злий жарт.

- Ти вдвох із дружиною чи ще хтось із вами там?

- Ми полетіли відпочивати із батьками та друзями, усього вісім чоловік, тому наша подорож вийшла родинною. Все добре, задоволення купа. Впевнений, що вражень і натхнення вистачить на цілий рік.

- Чому саме Домінікана?

- Хотілося сонця, повітря та води. Продивлялися багато варіантів для цієї подорожі, але зупинилися саме на державі Карибського басейну.- На яких екскурсіях вже вдалося побувати і які від них враження?

- Екскурсій було багато, але найбільше запам'яталася подорож на острів Саона. Це місце стало відомим після зйомки там реклами шоколаду "Баунті". Від місцевої краси захоплює подих. Також, оскільки я дуже люблю рибалку, вирішив такою можливістю скористатися. Тут проходить Чемпіонат світу з ловлі блакитного марліну. Окрім того, можна спіймати дорадо, тунця та парусника. До речі, місцеві рибу та морепродукти майже не їдять, а той самий дорадо для них - наче наш карась. А от туристи можуть рибалити досхочу - це не забороняється.

- Вилов вийшов багатим?

- Ні, але враження від самого процесу просто незабутні. Такого супротиву наша місцева риба не робить (посміхається). Ну, а коли цей процес відбувається на самому Атлантичному океані… Що ще треба!

- Хотілося б спитати що до кухні. Наскільки там вона різноманітна?

- Досить різноманітна. Багато м'яса та морепродуктів. Не сказав би, що організмові пристосуватися було важко.- У Домінікані є місто митців - Альтос-де-Чавон. Туди, часом, не їздили?

- Як раз хотів про це розповісти. Так, звичайно, знайшли час і на цю екскурсію. Це невелике містечко в іспанському стилі, де, до речі, знімався фільм "Апокаліпсис сьогодні". Також у місцевій церкві свого часу брав шлюб Майкл Джексон. Дізнався, чому це місто так називають. Виявляється, через те, що туди за натхненнями час від часу приїжджають митці зі всього світу.

- Що б ще міг сказати про цю країну?

- Є один момент. На острові Саона досі мешкають нецивілізовані племена, в яких немає ані світла, ані води, ані грошей. Це, дійсно, вразило.

- Повернувся б сюди ще раз?

- Так, побувавши тут одного разу, повертатися тепер хочеться знову і знову!


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1160