Загальні збори Учасників ТОВ "Футбольний клуб "Металіст 1925" Харків". Підсумки
06.11.2018
Загальні збори Учасників ТОВ
У понеділок, 5-го листопада 2018-го року, у конференц-залі ОСК "Металіст" пройшли Загальні збори учасників ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків". В роботі взяли участь засновники Товариства (84%) та окремі Члени "Клубу вболівальників", які виявили бажання попрацювати у розгляді важливих питань клубної діяльності.

Під час розгляду питань порядку денного розглянуті і затверджені дати укладання контрактів із головним тренером головної команди та генеральним директором клубу. Крім того, засновники проголосували за кандидатуру Михайла Глушка і видали рекомендацію керівництву Клубу про затвердження його на посаді старшого тренера команди "Металіст Юніор". Відбувся широкий обмін думками.

Сергій Стороженко - голова зборів - повідомив про учасників товариства, які не виконують своїх обов'язків щодо діяльності ТОВ "ФК "Металіст 1925". Остаточно питання щодо таких осіб буде вірішене до кінця календарного 2018-го року.

Однією з головних тем зустрічі було міжсезоння головної команди Клубу. Як відомо, зимові збори є чи не найважливішими в аспекті закладання фундаменту на весь спортивний сезон. Саме тому засновники Клубу прийняли рішення приділити цьому періоду життєдіяльності команди максимальну увагу. План і кошторис підготовки до весняної частини сезону генеральним директором будуть затверджені найближчим часом.

У 2018-му році засновники ФК "Металіст 1925" зберуться ще 10-го грудня. Тоді і будуть підведені підсумки року та затверджений план роботи на новий, дуже важливий рік в історії клубу.Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1704