Президет Прем'єр-Ліги Томас Грімм відвідав УТЦ у Високому
Президет Прем'єр-Ліги Томас Грімм відвідав УТЦ у Високому
3-го листопада, за кілька годин до початку українського "класико" між донецьким "Шахтарем" та київським "Динамо", президент Прем'єр-Ліги Томас Грімм відвідав учбово-тренувальний центр у селищі Високий. Головною метою його візиту на Слобожанщину була інспекція футбольних об'єктів міста - стадіону "Металіст", клубної ДЮФСШ та тренувального центру у Високому. Також він відвідав матч грандів українського футболу, але перед цим подивився і основні спортивні інфраструктурні об'єкти Харківщини.

До УТЦ Томас Грімм завітав разом із засновником ФК "Металіст 1925" Сергієм Стороженком. Вже там на них очікував директор бази, людина, яка досконало знає кожний її куточок, Євген Вдовенко. Високому гостю були показані футбольні поля, тренажерна зала, готельний комплекс, басейни та харчовий блок. Томас Грімм ознайомився з умовами, в яких футбольні команди, що приїжджають на базу, готуються до ігор у різних змаганнях. Сергій Михайлович та Євген Вікторович розповіли по життєдіяльність бази, як вона готується до зими та наскільки є важливим елементом у спортивному ансамблі Харкова.

У Високому до матчів Чемпіонату першої ліги готується головна та єдина професійна команда Харківщини - "Металіст 1925", нещодавно міні-збори проводив клуб УПЛ - донецький "Олімпік", тут матчі юнацької Ліги УЄФА грають 19-річні футболісти "Шахтаря", проводяться матчі аматорського Чемпіонату України, також свої ігри Чемпіонату Харківської області грає і "Металіст Юніор".

Сергій Стороженко розповів, у якому стані учбово-тренувальний центр знаходився після правління так званого "господарника" Сергія Курченка, скільки коштів та зусиль витратив "Металіст 1925" для того, аби навести тут порядок та лад. Зараз в ідеальному стані знаходяться всі футбольні поля, реконструйовано басейн у головному корпусі, функціонують два харчових блоки, сауни, тренажерна зала та роздягальні, готовий прийняти гостей і "Metalist Hotel".

Президент Прем'єр-Ліги не оминув і наш клуб. Він цікавився історією створення "М1925", тим, хто і як керує справами у клубі. Сергій Стороженко розповів про "Клуб уболівальників" і про те, яку допомогу ті надають команді. Керівник вищого українського футбольного дивізіону почув, наскільки така система управління футбольним клубом є унікальною для нашої держави. Томас Грімм цікавився системою продажу квитків та абонементів, тижневим підготовчим циклом нашої команди, тим, як футболісти харчуються, як оплачується їхня праця. Загалом, пан Грімм отримав вичерпні відповіді на всі питання та залишився цілком задоволеним від цієї зістрічі. Він побачив не тільки спортивні об'єкти, але й дізнався, як та за якими принципами працює вся структура ФК "М1925". Тепер голова УПЛ може скласти для себе цілісне враження що до готовності ФК "Металіст 1925" до проходження процедури атестації для участі у наступному сезоні у змаганнях під егідою Прем'єр-Ліги.

Протягом бесіди були порушені і глобальні проблеми українського футболу, а сторони висловили побажання щодо можливих шляхів їх вирішення. Наприкінці зустрічі Томас Грімм подивився матч Чемпіонату Харківщини, в якому "Металіст Юніор" приймав ФК "Люботин", та відправився на головну арену міста та області, де став свідком вольової перемоги "Шахтаря" над "Динамо". До речі, цей поєдинок зібрав 17 125 глядачів, а от який показник буде у центрального матчу наступного туру у Першій лізі, в якому "Металіст 1925" прийматиме "Волинь", ми дізнаємося вже трохи менше, ніж за тиждень.


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1048