Олександр Горяінов: "Подякував гравцям за цю гру"
Олександр Горяінов:
Післяматчевий коментар виконувача обов'язки головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.

- Якщо оцінювати гру з лави для запасних, то вона була дуже напруженою. Знали, що "Агробізнес" - дуже хороша команда, передивлялися декілька їхніх ігор. На мою думку, вони займають не те місце в турнірній таблиці, на яке заслуговують. Ми готувалися до дуже важкої гри, на мою думку, такою вона і вийшла. В плані ведення гри були у нас невеликі проблеми: у контролі м'яча, організації самої гри у нападі. Після матчу я подякував гравцям, які терпіли та зуміли двічі забити, та привітав їх із перемогою та трьома очками.

- Обидва голи були забиті з пенальті. Як ви вважаєте, перемога вашої комнди є заслуженою?

- Я не можу сказати, як на мене, пенальті - справедливі. Їх теж треба заробити. Перший - при стандарті, другий - випустили свіжого Єрмоленка, він добре пробіг і на ньому захисник порушив правила. Потім ще проаналізую гру, якщо заробили три пункти, значить, ми цього заслуговували, можливо, тим, що витримали, як то кажуть, за самовіддачу.

- Вболівальники хвилюються, чому приїхали не всі гравці?

- У Дмитра Сули невелике пошкодження, а також він ще захворів. Така ж участь спіткала Дениса Дьякова та Єгора Чегурка. Михайло Стороженко пошкодив гомілкостоп, а Луїза Фернандо турбує біль у м'язі. Лише через це вони не поїхали і ми не змогли на них разраховувати. Таке життя, це футбол і так іноді трапляється, нажаль....

Післяматчева прес-конференція


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1643