Харків претендує на проведення матчу за Суперкубок УЄФА
Харків претендує на проведення матчу за Суперкубок УЄФА
Сьогодні офіційний сайт УЄФА опублікував список міст, які претендують на проведення матчу за Суперкубок УЄФА в 2021-му році.

Дуже приємно, що одним із них стало українське місто Харків та стадіон "Металіст", який побореться за це право із Мінськом (Білорусь, стадіон "Динамо"), Гельсінки (Фінляндія, стадіон "Олімпійський") та Белфастом (Північна Ірландія, стадіон "Віндзор Парк").

Це стало можливо завдяки спільним зусиллями Федерації футболу України та керівництва Харківської обласної державної адміністрації на чолі з Головою Юлією Світличною.

Керівник області Юлія Світлична так прокоментувала рішення ФФУ та ХОДА щодо підготовки заявки на проведення матчу за Суперкубок УЄФА на стадіоні "Металіст":

"За два роки, що минули з моменту, коли ми спільно з Федерацією футболу України повернули великий футбол на стадіон "Металіст", Харківщина довела вміння організовувати та проводити спортивні події міжнародного рівня. Тричі в нас відбувалися матчі за участю збірної України, в постійному режимі проходять ігри Ліги чемпіонів. Стадіон, який приймав матчі Євро-2012, повністю відповідає вимогам для проведення Суперкубку УЄФА. Обласна влада, зі свого боку, готова гарантувати безпеку та високий організаційний рівень підготовки до матчу. Наші конкуренти в боротьбі за проведення Суперкубку - 3 столиці держав Європи - Гельсінкі (Фінляндія), Белфаст (Північна Ірландія) та Мінськ (Білорусь). Сподіваюсь, що наші аргументи будуть достатньо переконливими, й у 2021 році Харківщина прийме суперматч", - наголосила Юлія Світлична.


Зі свого боку Федерація футболу України повідомила УЄФА про готовність поборотися за право проведення цього поєдинку в Харкові. Усі необхідні документи для оформлення повноцінної заявки, відповідно до вимог УЄФА, будуть зібрані спільно ФФУ та керівництвом ХОДА згідно графіку, до 15-го лютого 2019-го року, а остаточне рішення УЄФА повинна прийняти наприкінці травня, або початку червня наступного року.


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 584