Офіційна заява ФК "Металіст 1925"
Офіційна заява ФК
Сьогодні, 1-го листопада, із різних засобів масової інформації стало відомо про те, що Російська Федерація ввела економічні санкції проти відомих українських футбольних функціонерів, політиків, громадських діячів та підприємств.

Так, до цього списку потрапили екс-президент ФК "Металіст", один із тих харків'ян, хто взяв активну участь у підготовці та проведенні у Харкові матчів Чемпіонату Європи 2012-го року, Олександр Ярославський. Саме завдяки цій людині наше місто отримало сучасний аеропорт, єдиний у Харкові 5-зірковий готель "Kharkiv Palace", а на території учбово-тренувального центру у селищі Високий з'явився готельний комплекс, в якому під час ЄВРО-2012 мешкала національна збірна Португалії. Саме за часів Ярославського "Металіст" сім разів ставав бронзовим призером української Прем'єр-Ліги та виходив до чвертьфіналу Кубку УЄФА. Тепер за свою активну громадську, суспільну та гуманітарну діяльність він потрапив у санкційний список країни- агресора.

Також у "чорному" списку Росії знаходиться і президент Федерації футболу України Андрій Павелко. Ця людина є не тільки головною в українському футболі, але й представляє країну у Верховній Раді в якості народного депутата. Андрій Васильович робить все, аби Україну знали та поважали у провідних футбольних інституціях Європи та світу.

Також у цьому списку екс-губернатор Харківщини Ігор Райнін, начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Олександр Крикушенко, підприємство "Харківський тракторний завод" та інші.

Всі ці дискримінаційні дії по відношенню до відомих українців викликають лише нерозуміння та обурення. ФК "Металіст 1925" висловлює свою активну громадянську позицію та повну підтримку всім тим, хто шляхом суспільного приниження потрапив до цього списку. Така позиція Російської Федерації роз'єднує не тільки країни, але тепер вже і футбол. А у спорті головними завжди були і будуть взаємоповага та чесність!

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 3164