Дмитро Сула: "Задоволений, що приніс команді користь"
Дмитро Сула:
Його забитий м'яч приніс перемогу "Металісту 1925" над "Авангардом" та підняв нашу команду на третю сходинку турнірної таблиці. Після матчу Дмитро Сула із задоволенням відповів на питання клубної прес-служби.

- Приємні емоції, адже перемогли хорошу команду, яка до цього на виїзді не програвала. Взяли три очки та рухаємось далі.

Наразі в верхній частині турнірної таблиці дуже велика щільність і кожне очко є вкрай важливим. Задоволена уся команда та тренерський штаб. Вважаю, що завдання на гру нам виконати вдалося.

- Сьогодні ти перервав "серію" матчів без забитих голів...

- Так, звісно, моє завдання на полі - забиті м'ячі. Я себе оцінюю так: забив - все зробив правильно, якщо ні - треба більше працювати. Сьогодні я задоволений, оскільки приніс користь команді. Добре, що за підсумками цієї важкої гри у наш актив ми записали чергові три очки.

- Наступна гра на виїзді проти "Агробізнесу", який здолав "Зірку" з рахунком 5:0. Як вважаєш, наскільки важко буде там?

- У Першій лізі у нас не було, та, напевно, і не буде легких та прохідних поєдинків. Кожна гра важлива і, впевнений, що матч у Волочиську буде тяжким. "Агробізнес" - дуже хороша команда, вона це продемонструвала минулого сезону. Наразі, на мою думку, вона в турнірній таблиці знаходиться не на своєму місці. Ми будемо їхати за трьома очками. Головне - виконати те, що від нас вимагає головний тренер.

Флеш-інтерв'ю гравців "Металіста 1925" Дмитра Cули та Сергія Романова


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 516