Олександр Горяінов: "Хочемо, аби трибуни нашого стадіону збирали по 20-30 тисяч глядачів!"
Олександр Горяінов:
Післяматчевий коментар виконувача обов'язки головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.

- Перший тайм сподобався - це враження з тренерської лави. Після перерви діяли не так швидко, може, підсіли фізично. Ну, а так, моментів те передумов для взяття воріт створили більш ніж достатньо. Вкотре скажу, що треба працювати над реалізацією моментів.

- Олександр Косевич, порівнюючи це матч та той товариський, що було зіграно півтора роки тому, зазначив, що команда "Металіст 1925" навчилася терпіти. Саме в цьому він і вбачає причини підсумкового результату. Ви з такою думкою згодні?

- Я би так не сказав. Особливо, вдома ми намагаємося всім нав'язувати свою гру. Граємо, виходячи з конкретного суперника. Ми вивчаємо кожну команду, дивимося на її сильні та слабкі сторони. Виходячи з цього аналізу ми і будуємо власну гру. Чи виходить в нас це... Думаю, що так, адже ми з хлопцями в семи матчах здобули п'ять перемог та двічі зіграли внічию. Ми знаємо свої слабкі та сильні місця, знаємо, над чим нам треба працювати. Над цим ми і працюємо. Вважаю, що з кожним матчем рухаємось уперед!

- Коли відчули, що час випускати Сулу, та наскільки ця заміна, на ваш погляд. стала визначальною?

- Бачили, що Сергій Давидов виконав великий обсяг роботи та втомився. До того ж, захисники гостей досить високі, а Дмитро (Сула – примітка) - гравець швидкий та практично в кожній грі має свій момент. На це ми і сподівались, а він, у свою чергу, наші надії та сподівання повністю виправдав.

- Наставник гостей сказав, що в "Авангарда" немає нормальних умов для підготовки. Вам ця команда сподобалася?

- "Авангард" - потужна команда з гарними флангами. Я знаю вимоги Сан Санича Косевича (головного тренера "Авангарда" - примітка), адже свого часу грав під його керівництвом. Фізична підготовка, сила та потужність - ось головні складові його команд, тому, як краматорська команда буде грати, ми чудово знали. До речі, на виїзді "Авангард" до цього матчу ще не програвав. Ми знали, що команда буде діяти "другим номером", сподіваючись на контратаки. Своїх футболістів ми просили якомога менше помилятися в центрі поля та кожну атаку завершувати ударом по воротах. Ну а у "Авангарда" я особливих моментів за весь матч так і не побачив.

- Чи не слідкували ви за матчем, в якому "Волинь" з рахунком 5:3 обіграла "Гірник-Спорт"?

- Нам треба дивитися на свою гру та думати, як залучати на трибуни вболівальників. Хочемо, аби гра команда подобалася людям, а трибуни "Металісту" збирали по 20-30 тисяч глядачів.


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1766