"Металіст 1925" - "Авангард". Передматчева нарада

За чотири години до стартового свистка арбітра матчу "Металіст 1925" - "Авангард" у конференц-залі ОСК "Металіст" відбулась організаційна нарада за участі делегата Федерації футболу України Олександра Матяша та четвертого арбітра Євгена Назарова. Оскільки гості організовують офіційний виїзд своїх уболівальників (гостей із Краматорська планується близько 350 чоловік - про це йдеться в офіційному листі клубу), тема безпеки була чи не найголовнішою в обговоренні. Загалом, зусиллями служб безпеки обох клубів, а також охорони громадського порядку та стюардів будуть вжиті всі необхідні заходи, аби матч пройшов спокійно та без ексцесів.

Що до інших тем. За ініціативи "Клубу вболівальників" нашого футбольного клубу перед початком матчу в пам'ять про загиблого від рук нелюдів на Донбасі чотири роки тому воротаря "Авангарда" Степана Чубенка відбудеться хвилина мовчання. Така пропозиція "КВ" знайшла повну підтримку керівництва краматорського клубу.

Ну і про ігрову форму. Польові гравці господарів одягнуть жовтий комплект екіпіровки, гостей - зелений. Наші воротарі будуть у червоному, "Авангарда" - у вишнево-чорному.

Наприкінці наради представники ФФУ побажали обом командам вдалої гри та, звичайно ж, обійтися без травм.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 430