"Металіст 1925" - "Авангард" - 1:0. Статистика матчу + відео, фото та звіт

27 жовтня 2018 р. Харків. Стадіон "Металіст". 15-й тур Чемпіонату першої ліги. Початок матчу о 18:00. 4223 глядачів. +7°C

Арбітр - Роман Блавацький (Львів)
Асистенти арбітра - Антон Ісаєв (Запоріжжя) та Денис Кєскюла (Павлоград)
Четвертий арбітр - Євген Назаров (Харків)
Спостерігач арбітражу ФФУ - Олександр Матяш (Полтава)

"Металіст 1925" (футболки жовті): Каневцев, Жук, Поспєлов, Жданов, Мельничук, Ралюченко, Калюжний, Романов (Стороженко 86), Коваленко Є. (Терзі 75), Синиця (Чегурко 82), Давидов (к) (Сула 64)

Запас: Дьяков, Пріхна, Коваленко І., Цвіренко, Ємельянов, Шевченко, Дехтяренко, Луїз Фернандо, Єрмоленко

В.о. головного тренера - Олександр Горяінов

"Авангард" (футболки зелені): Денчук, Воробєй, Лобов, Мірошник (к), Сухаров, Сеницький (Полулях 65), Шершень, Гранкін (Демченко 59), Моісеєнко (Скоблов 80), Ємец (Задерецький 88), Кірієнко (Собко 73)

Запас: Солдатенко, Удод, Счастливцев, Іващенко, Матяж, Нечипоренко

Головний тренер - Олександр Косевич

Гол: Сула 79

Попереджерння: Жданов 63, Терзі 83, Ралюченко 90 - Шершень 85

Текстова трансляція на офіційному сайті "Металіста 1925"

"Металіст 1925" завершив перше коло Чемпіонату першої ліги. Завершив на третьому місці, пропустивши вперед лише "Дніпро-1" та "Волинь". В поєдинку проти краматорського "Авангарду" наша команда володіла ігровою, а, особливо, територіальною перевагою протягом усіх 90 хвилин. І цю перевагу харків'яни могли та повинні були втілювати у забиті м'ячі ще задовго до перерви. Перша половина зустрічі взагалі вийшла чудовою, навіть, чи не найкращою у всьому сезоні. Моментів у наших було більше ніж достатньо, один тільки Сергій Давидов мав три чудові нагоді відкрити рахунок. Капітан, до речі, все ж забив, але, нажаль, опинився у невеличкому офсайді. Що ж до гостей, то вони в цьому матчі не створили практично жодної нагоди для взяття воріт. Згадати можна хіба що момент наприкінці зустрічі, але Каневцева своєчасно підстрахував Жук. До речі, саме "оборотка" після цього моменту і стала для господарів гольовою.

У другому таймі гості помітно підсіли, стали більше притискатися до власних воріт, дозволяючи харків'янам робити практично все, що заманеться. Переможний гол в активі гравця, який вийшов на заміну. Дмитро Сула вкотре приносить своїй команди три очки, забиваючи вирішальний гол наприкінці зустрічі. Цього разу він сповна скористався пасом у розріз від Сергія Романова.

Наші футболісти багато володіли м'ячем, комбінували та постійно шукали щастя біля воріт суперників. Так, не завжди все виходило, але прогрес у порівнянні з деякими попередніми матчами очевидний. У нашої команди в цьому році залишилися два виїзди до аутсайдерів "Агробізнесу" та "Сум", а також домашня дуель проти луцької "Волині", яка наразі випереджає "жовто-синіх" на три бали.