Внутрішньоклубна нарада. Підсумки
Внутрішньоклубна нарада. Підсумки
13-го жовтня, за кілька годин до матчу "Металіст 1925" - "Гірник-Спорт", відбулася робоча нарада, ініційована генеральним директором клубу Володимиром Лінке. На цих зборах було присутнє керівництво ФК "М1925", а також його засновники, запрошені голови клубних Комісій. На початку із промовою виступив виконавчий директор Ярослав Брацлавський, який поінформував присутніх про підготовку Клубу до вступу "Металіста 1925" в процедуру атестації футбольних клубів за критеріями української Прем'єр-Ліги. Ярослав Анатолійович зазначив, що заявка нашого Клубу буде подана своєчасно, а процедура почнеться 11-го листопада 2018-го року. Завершення процедури атестування 31-го травня 2019-го року. На сьогодні за всіма п'ятьма критеріями наш Клуб, як підкреслив доповідач, готовий до проходження атестації.

Найважливіший і, багато в чому, визначний - це критерій фінансовий. Тому, другим питанням порядку денного був розгляд бюджетної дисципліни в клубі. Засновник клубу Сергій Стороженко попросив адміністрацію клубу, а також осіб, відповідальних за фінансові питання, звернути увагу на чітке виконання своїх обов'язків з обліку фінансових видатків і витрат у середині клубу. Також на нараді обговорювалося питання про підготовку контрактів з Генеральним директором клубу та Головним тренером головної команди Клубу. Підготовкою контрактів займалися засновники клубу з юридичною освітою, а також члени правової комісії Клубу вболівальників, які керувалися регламентними та правовими нормами УЄФА і ФФУ.

Нарада пройшла у товариському дусі, конструктивній та у діловій обстановці. Були розглянуті та обговорені перспективи команди в останніх матчах осінньої частини Чемпіонату першої ліги та поставлені завдання щодо результатів в останніх матчах осінньої частини сезону.

За результатами розгляду питань порядку денного складений протокол і постановлено відповідне рішення.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1539