Олег Синиця: "Десять років тому зіграти на "Металісті" було моєю мрією"
11.10.2018
Олег Синиця:
Півзахисник "Металіста 1925" згадав про те, як фотографувався з Джексоном Коельо, про свої мрії вийти на поле стадіону "Металіст" і про те, як досягти у футболі "зіркових" висот.

- Олеже, вчора у всесвітній мережі з'явилася фотографія, на якій зображені ти та Жажа Коельо. Пам'ятаєш, коли це було?

- Точно не скажу, але десь у році 2008-му. Пам'ятаю, що Жажа тоді тільки перейшов у "Металіст" і ще не встиг завоювати тієї слави, яка в нього з'явилася згодом. Але, все одно, сфотографуватися з ним було дуже приємно.

- Здається, це фото було зроблене біля стадіону "Металіст"?

- Так, команда тоді проводила тренування на стадіоні і після нього я та ще багато дітей "полювали" на футболістів. Якщо пошукати, то десь можна натрапити і на інші світлини.

- Думав тоді, що колись вийдеш на поле "Металіста" в якості гравця?

- Принаймні, бажання було величезне. Стадіон реконструювався на моїх очах, це і спонукало ще більше працювати на тренуваннях, аби зіграти на високому рівні.

- Жажа був твоїм кумиром?

- Не сказав би, що Жажа був кумиром, але, як він грав, мені, звичайно ж, подобалось. Його удари з далекої відстані були просто фантастичними. Думаю, що харків'яни запам'ятали Жажу на довго.

- Що треба, аби стати футболістом високого рівня?

- Працювати на тренуваннях та виконувати вказівки тренерів. Це головне! Також важливо правильно та вчасно харчуватися. У футболі дрібниць не буває - ця фраза актуальною буде завжди.

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1891