"Металіст 1925" U-10 - бронзовий призер "Utmost Cup"

З 8-го по 11-е жовтня у Вінниці відбувся міжнародний турнір "Utmost Cup" серед гравців 2008-го та 2009-го р.н.

Всього в двох турнірах взяли участь 48 команд команд з чотирьох країн, серед них - три команди ДЮФСШ "Металіст 1925".

Турнір серед гравців 2009-го р.н.

В турнірі на рік молодших гравців взяли участь 24 команди, серед них і команда ДЮФСШ "Металіст 1925" під керівництвом Євгена Назарова.

На груповому етапі юні харків'яни перемогли болгарську "Звездічку" 2:1, ФК "Одеса" 4:0 та київський "Чемпіон" 2:0. В чвертьфіналі "Металіст 1925" разгромив другу команду одеського "Чорноморця" - 5:0. В півфінальному поєдинку наші футболісти на равних змагалися з молдавською "Буюканью", але мінімально поступилися з рахунком 0:1.

В матчі за бронзові нагороди "Металіст 1925" переміг румунську "Політехніку" з рахунком 2:0 та стали бронзовим призером турніру!

Результати матчів нашої команди:

8 жовтня

"Звездічка" (Бургас, Болгарія) - "Металіст 1925" - 1:2

9 жовтня
ФК "Одеса" - "Металіст 1925" - 0:4
"Чемпіон" (Київ) - "Металіст 1925" - 0:2

10 жовтня
1/4 фіналу

"Металіст 1925" - "Чорноморець-2" (Одеса) - 5:0

1/2 фіналу
"Металіст 1925" - "Буюкань" (Кишинів, Молдова) - 0:1

11 жовтня
Матч за 3-е місце

"Металіст 1925" - "Політехніка" (Румуния) - 2:0

Гравець "М1925" Артем Сокол став кращим бомбардиром турніру. Також організатори "Utmost Cup" визнали Павла Олійника кращим гравцем нашої команди.







Турнір серед гравців 2008-го р.н.

В цій віковій категорії ДЮФСШ "Металіст 1925" була представлена двома командами (тренери Михайло Глушко та Юрій Ушмаєв): перший склад виступав під назвою "Металіст 1925", другий - "Авангард".

"Металіст 1925" на груповому етапі переграв ДЮСШ Миколаїв 5:1 та молдавську "Буюкань" 1:0, але, нажаль, поступився київській "Зміні" 0:2. Наша команда посіла друге місце в своїй групі, що не дозволило їй продовжувати боротьбу за нагороди. В поєдинках за місця з 9-го по 16-те наші футболісти впевнено обіграли вінницьку "Ниву" 5:0 та румунську "Політехніку" 3:1. А вже сьогодні в грі за 9-е "Металіст 1925" здолав київський "Схід" - 4:1.

"Авангард" на груповому етапі переграв румунський "Жуниорул" 1:0, але поступився свалявському "Сузір'ю" 0:4 та хмельницький ДЮСШ-1 - 0:1, у підсумку посівши третє місце у своїй групі. В поєдинках за місця з 17-го по 24-е наші юні футболісти були сильнішими за болгарську "Звездічку" 2:0 та в серії пенальті переграли "Жуниорул" 0:0 (9:8). Сьогодні в матчі за 17-е місце в серії післяматчевих пенельті "жовто-сині" поступилися запорізькому "Славутичу".

Результати матчів наших команд:

8 жовтня

"Металіст 1925" - ДЮСШ Миколаїв - 5:1
"Авангард" - "Сузір'я" (Свалява) - 0:4

9 жовтня
"Жуніорул" (Бухарест, Румунія) - "Авангард"
"Авангард" - ДЮСШ Южноукраїнськ
"Металіст 1925" - "Буюкань" (Кишинів, Молдова) - 1:0
"Зміна" (Київ) - "Металіст 1925" - 2:0

10 жовтня
Матчі за місця з 9-го по 16-е
"Металіст 1925" - "Нива" (Вінниця) - 5:0
"Металіст 1925" - "Політехніка" (Румуния) - 3:1

Матчі за місця з 7-го по 24-е
"Авангард" - "Звездічка" (Бургас, Болгарія) - 2:0
"Авангард" - "Жуніорул" (Бухарест, Румунія) - 0:0, по пенальті - 9:8

11 жовтня
Матч за 9-е місце
"Металіст 1925" - "Схід" (Київ) - 4:1

Матч за 17-е місце
"Авангард" - "Славутич" (Запоріжжя) - 2:2, по пенальті - 2:3

Організатори "Utmost Cup" визнали Всеволода Чижова кращим у складі "Авангарда", а Богдана Беца - "Металіста 1925".



Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 459