Загальні збори Учасників ТОВ "Футбольний клуб "Металіст 1925" Харків". Підсумки
Загальні збори Учасників ТОВ
3-го жовтня відбулися загальні збори учасників ТОВ "ФК "Металіст 1925". Головною темою зібрання було підбиття проміжних підсумків за дев'ять місяців 2018-го року та обговорення планів на перспективу. Оскільки стратегією клубу є підвищення в класі, саме на цьому і, насамперед, клубному бюджеті та бюджетній дисципліні була зосереджена увага. Присутніми на зібранні були засновники та спонсори товариства, керівництво ФК "М1925" в особі генерального директора Володимира Лінке, спортивного директора В'ячеслава Хруслова та комерційного директора Антона Іванова, керівник обласної Федерації футболу Віктор Коваленко, заступник Голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун, Голови клубних комісій "Клубу вболівальників" та нові Учасники Товариства. Серед останніх відзначимо Сергія Кириченка та Валерія Пасічника, їх перед початком зборів привітали та побажали довгої та плідної співпраці.

Головою зборів одноголосно було обрано Сергія Стороженка, секретарем - Еміля Тер-Степаняна. Сергій Михайлович розповів про плани футбольного клубу на найближче майбутнє та про те, яких зусиль треба докласти, аби мрія багатьох харків'ян - вихід команди до еліти українського футболу - стала реальністю. Лейтмотив зборів такий: збільшення бюджету через залучення нових спонсорів і партнерів, покращення спортивної складової та правильна організація зимових навчально-тренувальних зборів, оскільки саме вони повинні закласти фундамент на 2019-й рік. Також було розглянуте питання про бездіяльність окремих осіб у житті футбольного клубу.

Щодо фінансової складової цього року, то про неї детально доповів генеральний директор Володимир Лінке. Він відзвітував про бюджетні видатки та заробітки, окремо відзначивши тих спонсорів та партнерів, хто допомагає клубу найбільш вагомо. Цікаво, що останнім часом істотно збільшилася цифра у розділі "прибутки".

Фінансування ТОВ "ФК "Металіст 1925" і бюджетна дисципліна - це головні завдання для кожного з його учасників. Тому деяких членів Товариства, які порушують взяті на себе зобов'язання, було попереджено про можливість виключення зі складу Учасників ТОВ "ФК "Металіст 1925".

У підсумку досягнуто домовленості щодо проведення зборів Учасників 5-го листопада 2018-го р. Саме тоді буде остаточно спланована діяльність товариства "Металіст 1925" на 2019-й рік, а він, як відомо, буде важким, напруженим та, безперечно, дуже цікавим!Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1409