"Металіст 1925" вирушив до Львова

Сьогодні, 4-го жовтня, у "Металіста 1925" розпочалася чергова подорож на виїзний матч. Цього разу команда зіграє в столиці Галицького краю - місті Львів. Четвер у "жовто-синіх" розпочався із переїзду з Харкова до Високого, де на полі учбово-тренувального центру підопічні Олександра Горяінова провели півторагодинне тренування. Після нього команда повечеряла та о 17:30 взяла курс на харківський залізничний вокзал. Уже звідти о 18:43 делегація "М1925" поїздом №015 сполученням Харків - Рахів вирушила до Львова.

Час прибуття до міста Лева - 7:39 ранку 5-го жовтня. Після цього комнада автобусом переїде до готелю "Валентина", який знаходиться в мальовничому містечку Брюховичі поруч із тренувальною базою львівських "Карпат".

Саме там команда і проведе передматчеве тренування, яке розпочнеться о 15:30. Після нього футболісти та тренери матимуть змогу трохи прогулятися та вже потім добре відпочити перед важливим поєдинком. Заплановані ввечері й традиційні медично-масажні процедури, які проведуть клубні лікарі Ашот Худаєв, Олександр Окунь і Максим Сивуха.

Після матчу "Металіст 1925" повернеться до готелю, аби повечеряти та вже потім виїхати на вокзал. До Харкова команда вирушить поїдом №001 Івано-Франківськ - Костянтинівка. Час відправлення зі Львову - 21:57, час прибуття до Харкова - 11:16.

На цей виїзд Олександр Горяінов узяв наступних футболістів:

Воротарі:
Денис Сидоренко та Данило Каневцев.

Захисники: Дмитро Пріхна, Вадим Жук, Іван Коваленко, Назар Мельничук, Олександр Жданов, Владислав Ємельянов, Дмитро Поспєлов та Назарій Шевченко.

Півзахисники: Олег Синиця, Михайло Стороженко, Ярослав Дехтяренко, Євген Терзі, Сергій Романов, Іван Калюжний, Луїз Фернандо та Андрій Ралюченко.

Нападники: Сергій Давидов та Дмитро Сула.

Нагадаємо, що матч "Рух" - "Металіст 1925" відбудеться у суботу, 6-го жовтня, на львівському стадіоні "Україна". Його початок о 16:00.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1331