Олександр Горяінов: "Рухаємось у правильному напрямку!"
30.09.2018
Олександр Горяінов:
Післяматчевий коментар виконуючого обов'язки головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.

- Не хочеться говорити про гру під впливом емоцій, але вона сподобалася. Була достатня кількість гольових моментів, втім, звичайно, нам є, над чим працювати і ми будемо це робити. Треба "підтягувати" реалізацію створених моментів та вихід із оборони до атаки. Але в цілому, ще раз скажу, мені гра сподобалася, сподіваюся, що глядачам - також.

- Скажіть будь ласка, чим була викликана заміна Олександра Жданова?

- В нього проблеми з коліном були ще до матчу в Ковалівці, тому там він грав, як то кажуть, "на уколах". Потім в нього була невеличка пауза, ну, а сьогодні він сам попросив заміну.

- Після кубкового матчу з "Калушем" ви сказали, що в команди не було ігрового тонусу. Сьогодні він був, як вважаєте?

- Так, сьогодні він був. Ми спеціально на матч Кубку повезли хлопців, які мало грають, аби цілеспрямовано підготуватися до "Миколаєва". Сьогодні був рух, самовіддача та бійцівські якості. Є, куди додавати в ігровому плані, але я бачу, що ми рухаємося вперед та робимо це у правильному напрямку!

- Ви дуже емоційно провели цей матч. З чим це пов'язано?

- Я і не помічаю, що там роблю, але свою енергетику стараюся передати футболістам. У нас в цьому плані повне взаєморозуміння: вони мене розуміють, коли я на них сварюсь та коли хвалю. Ми працюємо над переходом, як із оборони до атаки, так і навпаки. Коли це не виходить, емоційно намагаюсь їх підбадьорити.

Післяматчева прес-конференціяТеги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2105