"Металіст 1925" U-11 - переможець "Кубку Президента України"

28-го та 29-го вересня на Харківщіні проходив всеукраїнський турнір "Кубок Президента України" серед гравців 2008-го р.н.

Всього в турнірі брали участь 16 команд з Харківської, Сумської, Дніпропетровської та Запорізької областей, в тому числі команда ДЮФСШ "Металіст 1925" під керівництвом Михайла Глушка та Юрія Ушмаєва.

Юні гравці "М1925" впевненно пройшли весь турнірний шлях, на груповому етапі почергово обігравши "Дніпроагро" (Синельникове), "Академію спорту" (Тростянець) та "Дизеліст" (Токмак) з загальною різницею м'ячів 12-0. В півфіналі відбулося харківське дербі "Металіста 1925" та "Арсенала". В напруженому поєдинку "жовто-сині" були сильнішими з рахунком 2:0.

А вже сьогодні на оновленому дергачівському стадіоні "Авангард" відбулися вирішальні поєдинки. В фіналі наша команда в надважкому поєдинку мінімально здолала енергодарівський "Темп ЗАЕС" з рахунком 1:0.

Переможців та призерів "Кубку Президента України" нагороджували поважні гості: Президент України Петро Порошенко, Голова Адміністрації Президента України Ігор Райнін, Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична та президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Дуже приємно, що саме юні гравці ДЮФСШ "Металіст 1925" отримали золоті медалі з рук Голови держави, а футболіста нашої команди Єгора Водоп'янова визнано кращим гравцем.

Головними подарунками для призерів турніру стали сертифікати на командні подорожі за кордон. Як переможець турніру, команда "Металіст 1925" відправиться до Франції, "Темп ЗАЕС" - до Хорватії, а харківський "Арсенал" - до Єгипту.

У цьому турнірі наша команда виступала у такому складі: Арсеній Мозговий, Іван Бекетов, Богдан Бец, Єгор Водоп'янов, Тимур Гур'єв, Святослав Кіяшко, Арсеній Климнюк, Микита Крюков, Володимир Луценко, Ігор Богомолов, Данило Шинкаренко та Денис Хасанов.

Група "А"

1. "Металіст 1925" (Харків)
2. "Дніпроагро" (Синельникове)
3. "Академія спорту" (Тростянець)
4. "Дизелист" (Токмак)

Група "В"

1. "Арсенал" (Харків)
2. "Енергія-ДЮСШ-7" (Дніпро)
3. КДЮСШ (Суми)
4. "Таврія" (Василівка)

Група "С"

1. "Майстер м'яча" (Харків)
2. "Лідер" (Дніпро)
3. "Барса" (Суми)
4. "Темп ЗАЕС" (Енергодар)

Група "D"

1. "Мрія ЮФК" (Куп'янськ)
2. "МДЮСШ-Камелот" (Дніпро)
3. ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
4. ДЮСШ (Бердянськ)

Результати матчів команди "Металіст 1925":

28 вересня 2018 р. ДЮФСШ "Металіст 1925", м. Харків

"Металіст 1925" - "Академія спорту" - 5:0
"Металіст 1925" - "Дніпроагро" - 5:0
"Металіст 1925" - "Дизеліст" - 2:0

Півфінали

"Металіст 1925" - "Арсенал" - 2:0
"Темп ЗАЕС" - ДЮСШ (Бердянськ) - 3:0

29 вересня 2018 р. Стадіон "Авангард", м. Дергачі

Матч за 3-є місце

"Арсенал" - ДЮСШ (Бердянськ) - 5:1

Фінал

"Металіст 1925" - "Темп ЗАЕС" - 1:0






Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1247