Андрій Ралюченко: "Кожний бал зараз на вагу золота"
23.09.2018
Андрій Ралюченко:
Учорашня гра не була видовищною, а наша команда так і не змогла завдати влучного пострілу по воротах "Колосу". Втім, хлопці добре відіграли у захисті та змогли здобути дорогоцінний бал до загальнокомандного заліку. Після гри прес-служба "М1925" поспілкувалась із півзахисником Андрієм Ралюченком.

- Андрію, які перші враження від матчу?

- Скажу так, хотілося б зіграти краще. Перш за все, в плані ігрового малюнку. На жаль, сьогодні ми не продемонстрували того футболу, якого від нас очікують уболівальники. За це і хочеться перед ними вибачитися. А так, одне здобуте очко зараз є найголовнішим підсумком матчу, адже кожен бал - на вагу золота!

- Після вилучення Євгена Терзі нашій команді стало ще важче, чи не так?

- Ви праві, але, коли залишилися в меншості, ми зібралися та змогли вистояти. Так, попереду особливих шансів не було, але на той момент головним було не пропустити.

- Вже у середу нас очікує кубкове протистояння з лідером Другої ліги. Яким воно буде, як думаєш?

- Ті хлопці, які завтра (розмова відбулася після гри у Ковалівці - примітка) вирушать на Івано-Франківщину, зроблять все, аби вийти до наступного раунду. Будемо їхати туди саме з цією метою. Будемо грати для наших уболівальників, які, впевнений, приїдуть нас підтримувати і в цьому матчі.

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 940