ДЮФСШ "Металіст 1925" провела батьківські збори
ДЮФСШ
У п'ятницю, 21-го вересня, у конференц-залі ОСК "Металіст" відбулася зустріч керівництва клубу та ДЮФСШ із батьками дітей, які займаються футболом у спеціалізованій школі нашого клубу. У школі наразі навчається 400 юних спортсменів і от за ініціативи керівництва ФК "М1925" їхні батьки побували на цих зборах, протягом яких отримали відповіді на нагальні питання. Це і життєдіяльність клубу, забезпечення дітей всім необхідним, взаємодія з тренерами та інше. В президіумі були присутні засновник клубу Сергій Стороженко, генеральний директор Володимир Лінке та директор ДЮФСШ Олександр Півоваров.

Першим слово взяв керманич школи. Так, Олександр Олегович розповів, що головним завданням ДЮФСШ є виховання дітей та підготовка їх до професіонального футболу. Сергій Стороженко у своїй промові зазначив, що футбол - це наука, а у ДЮФСШ "жовто-синіх" працюють справжні професіонали своєї справи, які передають свої знання юному поколінню спортсменів, вкладають в них свою душу та серце. Володимир Лінке, який сам свого часу працював тренером академії ФК "Металіст", прекрасно знає, чим живе наша дитяча школа та які проблеми в ній є. Володимир Іванович навів конкретні приклади, чому харківська школа вважається однією з кращих у країні, та по якій методиці виховуються дітлахи у ДЮФСШ "Металіст 1925".

Всі чудово знають, в якому стані академія перейшла до нашого клубу. Так от, зараз повністю відремонтована електрика на полях, а вихованці забезпечені всім необхідним для тренувального процесу. Діти приймають участь у чотирьох вікових категоріях Чемпіонату ДЮФЛУ, постійно їздять на престижні турніри, навіть, за кордон. Частина колишніх вихованців харківського футболу, які раніше перейшли в інші клуби, вже зараз хочуть повернутися до Харкова.

Були цього вечора і питання від батьків. Стосувалися вони практично всіх аспектів діяльності школи. Також батьки виступали з пропозиціями щодо розвитку футбольної школи. Наприклад, залучити до тренувального процесу тренера з легкої атлетики (зараз з вихованцями ДЮФСШ "М1925" працює Марина Миндарєва).

Сергій Михайлович розповів про заміну трав'яного покриття на полях школи, зазначивши, що в клубі є план з розвитку ДЮФСШ, а також необхідне фінансове забезпечення.

Генеральний директор також повідомив, що задля якісної підготовки дітей, що поїдуть на міжнародний турнір до Вільнюсу, керівництво прийняло рішення надати їм можливість протягом десяти днів готуватися на УТЦ у Високому.

Також на цих зборах була представлена і новенька екіпіровка, в якій вихованці школи будуть грати та тренуватися. Наприкінці зустрічі батьки подякували керівництву клуба за те, що воно піклується про дітей та прагне зробити з них високоякісних футболістів.

Фотографії батьківських зборівПрес-служба "М1925"
Переглядів: 729